Magazin:
Güneşi Beklerken 18. Bölüm tek parça izle

Güneşi Beklerken dün akşam ZEYKER gecesinde soluk kesti. Güneşi Beklerken 18. Bölüm ful tek parça izle. Güneşi Beklerken canlı 18. Bölüm ful seyret. Güneşi Beklerken 18. Bölüm'de olanlar oldu. Dananın kuyruğu koptu. Zeynep ile Kerem öpüştü.  Cem'in sağlık durumu ne olacak. Güneşi Beklerken 18. Bölüm ful tıkla izle. Barış basket maçına yarasıyla çıkar.

Kerem ve Zeynep aşkı öyle bir hal adı ki . Artık dananın kuyruğunun kopması gerekiyor. Güneşi Beklerken yeni yepyeni bölümü ile fırtına gibi esti. Güneşi Beklerken 18.bölüm izlemek için spothaber.com'dan ayrılmayın.

Tülin ise yaptığı bir hatanın bedelini çok ağır ödedi. Cem Tülin'e hayatı dar etti. Cem resemn kaşındı ve Tülin çığrından çıkardı. Tülin Cem'in kafasına vurup bayılmasına neden oldu Peki Cem öldü mü? Güneşi Beklerken son bölümü full izle

GÜNEŞİ BEKLERKEN 18. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA

 

Barış kararlı o maça çıkmak istiyor ama Zeynep buna izin vermiyor ve Barış'ı kitler odasına. Güneşi Beklerken yeni bölümü ile ekranlarda fırtına gibi esti. Yağmur ve Kerem bu haftanın depresif ismi oldu. Güneşi Beklerken 19.bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla burada olacak.

'Birisi geliyor bir anda herşeyi tuz ile buz ediyor. Bütün kalpleri kırıyor depremler kasırgalar yaratıyor sonra herşeyin suçlusu ben oluyorum neden peki herkes kafamı karıştırıyor ama bunun altında bir gerçeklik payı varsa ne olduğunu öğrenmek isterim gerçekten.' Bu sözler Zeynep'in günlüğü ile paylaştığı şeyler. Zeyenp'in canı çok acıdı elinden bir şey gelmiyor. Güneşi Beklerken 19.bölüm fragmanı burada sayfamızda yerini alacak.

Güneşi Beklerken yeni bölümü ile ekranlarda fırtına gibi esti tek kelime ile fırtına gibi esti. Güneşi Beklerken yeni bölümü ile 10 Kasım akşamı Kanal D ekranlarında olmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen Güneşi Beklerken 19.bölümü her hafta olduğu gibi bu haftada spothaber.com farkıyla sitemizde yerini alacak.

Güneşi Beklerken 19.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacak. Güneşi Beklerken'de Kerem yüzüstü kalmıştır. Kerem yapayalnız kalmıştır. Yağmur bıçağı almış ve Kerem'i öldürmek istedi. Kolay değildi yaşadıkları herkesin gözü önünde yıllardır sakladığı sırrı Kerem aşağılayıcı bir halde herkesin gözü önünde yayın yapmıştır. Güneşi Beklerken yeni bölümü ile sitemizde yerini alacak.

 

Kerem yerine O'nun önüne geçen Barış yaralandı. Barış bir kez daha hayatını kurtardı Kerem'in. Yağmur şoka girdi Kerem ise çaresizdir. Can hemen Yağmur'u uzaklaştırır. Kerem ve Zeynep hemen Barış'ı alıp özel doktorlarına götürür. Hastaneye gitseler Yağmur'un başı fena halde belaya girer. Güneşi Beklerken 19.bölüm fragmanı ile sitemizde yerini alır. 

 

Tedavi olan Barış 'ın sağlık durumu iyidir. Kerem Barış'ı evlerine götürmek ister ama Barış istemez. Zeynep evine götürmek ister ama doğru olmayacağnı düşünürek okula özel yerlerine götürürler. Güneşi Beklerken 19.bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla sitemizde yerini alacak. Barış iyidir. Zaten bu olayda yara alan isim Kerem oldu. Güneşi Beklerken 19.bölüm fragmanı burada olacak.

 

Zeynep bir kez daha nefret eder Kerem'den. Aşk da nefret ile aynı değilmidir zaten. İnsan nefret ettiği insana aşık olmaz mı? Zeyep'in her ne kadar mantığı Barış dese de kalbi Kerem diyor. Barış mı Kerem mi bir kez daha ikilemdedir. Güneşi Beklerken yeni yepyeni bölümü ile ekranlarda olacak. 

 

Barış o maça çıkamayacaktır. Kerem ise bir sayıda totem yapar. O sayı Kerem'in yaşamında büyük bir yol kateder. Kerem bir kez daha bütün tabularaı yıkmaya kararlıdır. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır. ZEYKER bir kez daha çoştu. Sonu hayır mı şer mi bilinmez oldu Güneşi Beklerken yeni bölümü ile ekranlarda 10 Kasım akşamı Kanal D ekranlarında yerini alacak. Güneşi Beklerken 19.bölüm de neler olacak?

Güneşi Beklerken 19.bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla burada..

D. Yorgun

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku