Magazin:
Güneşi Beklerken 19. Bölüm ful izle

Güneşi Beklerken'de dün soluk soluğa bir bölüm ekranlajra geldi. Cem öldü cinayet Demet'in üzerine kaldı. Demet hapse giderken Zeynep'e haber verme işi Cihan'a kaldı. Cihan kızı Zeynep'i yalnız bırakmadı. Ailece Zeynep'i alıp eve götürdüler. Güneş'i Beklerken  19. Bölüm fragmanı izle.Güneşi Beklerken'de işler ,yiden iyiye sarpa sardı. Kerem Demet'in katil olmadığını biliyor. Zeynep çok zor günler geçiriyor. Zeynep'i bu zor günlerinde Cihan yalnız bırakmıyor.

 

TIKLA GÜNEŞİ BEKLERKEN FUL DONMADAN 19. BÖLÜM İZLE

Demet hapiste otıpsi raporlarında Cem'in boğularak öldürüldüğü çıktı. Zeynep Melislerde kalmaya başladı. Melis burnunun dibinde ilk başta Zeynep'i görmekten hoşlanmasa da sonra en iyi dostu olacaktır. Melis Zeynep'in kendi öz kardeşi olduğunu biliyor. Kerem'de ikisini kardeş olduğunu biliyor ve aralarının düzelmesini istiyor. Güneşi Beklerken 19. Bölüm ful hd izle.  Güneşi Beklerken'de Kerem'in babası ne ,şler çevitriyor. Kerem katilin peşine düşüyor. Babası katile onu takip edeni vurmasını söylüyor, vuracağı kişinin oğlu Kerem olduğunu bikmeden.

Barış iyiden iyiye işgilenmeye başlıyor. Anne ve babasının katilinin kim olduğunu Barış araştırıyor. Kerem'in babasına Cem'in kim olduğunu sorduğunda Kerem'in babası tanımadığını söylüyor, ancak Cem ölünce gazetede çıkan ilan Barış2ın kafasını allak bullak ediyor. Güneşi Beklerken 19. Bölüm ful izle.

Güneşi Beklerken 20. Bölüm'de ne olacak? Kerem Sayer bıçaklanacak mı? Güneş'i Beklerken 19. Bölüm donmadan takılmadan ful izle.


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku