Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
24.11.2013 22:49:59

Güneşi Beklerken 22.bölüm fragmanı izle 1 Aralık yeni bölüm fragmanı

Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu haftada sitemizde yerini alacaktır. Güneşi Beklerken yeni yepyeni bölüm ile 1 Aralık akşamı Kanal D ekranlarında fırtına gibi esecek. Güneşi Beklerken 22.bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla sitemizde yerini alacak.
Güneşi Beklerken 22.bölüm fragmanı izle 1 Aralık yeni bölüm fragmanı

Güneşi Beklerken yeni bölüm ile ekranlarda fırtına gibi esti. Güneşi Beklerken yeni bölümü 1 Aralık akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Güneşi Beklerken'de neler olacak merak konusu oldu.

Güneşi Beklerken yine soluksuz izleyeceğimiz bir bölüm ile karşımıza çıktı. Barış'ın aptallığı geceye damga vurdu. Barış Aksel ile iddiaya girer. Aksel Zeynep ile yemek yeme iddiasıyla maça çıkar. Barış da Aksel'in bu teklifine varım diyor. Kerem'in içi gidiyor ama bir türlü dur diyemiyor. Barış nerdeyse Kerem'i öldürecekti. İçi içini yiyen Kerem bir şey diyemez.

Maçı basan Cihan hoca ise bu durum karşısında hem Barış'a hem de Kerem'e fena kızar ve Barış 'ı kaptanlıktan alır. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken 22.bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken yeni bölüm izle. Güneşi Beklerken yeni fragman.

Zeynep Barış'ın bunu yaptığını duyunca deliye döner ve Aksel ile buluşmayı kabul eder. Barış ise içi içini yer bir durumda Zeynep'in peşine düşer ama Zeynep'in Barış'a da Aksel'e de güzel bir oyunu vardır. 

Diğer yandan Cihan, Tülin, Tayfun ve Demet yemeğe çıkar. Yemekte Tülin'in gözünden Cihan'ın Demet'e olan bakışları kaçmaz. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken 22.bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken yeni bölüm izle. Güneşi Beklerken yeni fragman.

Güneşi Beklerken 22.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacaktır.

D. Yorgun

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum