Magazin:
Güneşi Beklerken canlı izle donmadan kesintisiz izle hd (17.bölüm) Kanal D canlı izle

Güneşi Beklerken canlı izlemek mümkün. Her hafta olduğu gibi bu pazarda yine Kanal D ekranlarında yepyeni bölüm ile ekranlarda yerini alacak Güneşi Beklerken. Güneşi Beklerken canlı izlemek için haberimizin içinde yer alan linki tıklamanız yeterli olacaktır. Güneşi Beklerken internetten canlı izlemek için sitemizden ayrılmayın.

Evlerinde televizyon karşısında olmayan izleyici Güneşi Beklerken canlı izlemesi mümkün mü mümkün.. Sitemiz her hafta olduğu gibi bu haftada verdiği linkle Güneşi Beklerken canlı izlemenizi sağlayacaktır. Güneşi Beklerken canlı izle. Güneşi Beklerken canlı donmadan kesinisiz izlemeniz mümkün. İşte Güneşi Beklerken canlı izleme linkimiz..

 

GÜNEŞİ BEKLERKEN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

Güneşi Beklerken her bölüm farklı bir heyecan her bölüm başka bir olay. Güneşi Beklerken yeni bölümü ile 27 Ekim Pazar akşamı Kanal D ekranlarında fırtınalar estirmeye geliyor. Güneşi Beklerken canlı izle

Güneşi Beklerken yeni yenpyeni bölümü ile ekranlarda fırtınalar estirmeye geliyor. Kerem hayattan mı intikam alıyor Zeynep'ten mi belli değil. Zeynep ile kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor resmen. Güneşi Beklerken canlı izle..Zeynep ise ondan daha dişli elbette bunun üstesinden gelecek ama zaman ihtiyacı var. Zeynep ve Kerem'in önlenemez çekim kuvveti bizleri de çekiyor ekrana..Güneşi Beklerken canlı izle

 

 

Güneşi Beklerken 17. bölüm fragmanı ve özeti 27 Ekim Pazar 2013 izle !

 

 

 

Güneşi Beklerken dizisiyle tanıdığımız ve her ne kadar kötü karakteri oynasa da çok sevildi. Büyük bir hayran kitlesi oluştu. Kerem Bursin hakkında öyle bir şey iddia edildi ki bu durum Güneşi Beklerken'i çok etkiler..

 

Güneşi Beklerken başlarda o kadar büyük bir beğeni alacağı düşünülmemişti dizinin ama şimdilerde reyting rekorlarını alt üst ediyor. Her pazar büyük heyecan içinde bekleniyor. Her bölümü olay her anı tt olan bi dizi. Dizinin başarısı elbette birbirinden başarılı oyuncuların muhteşem oyunculuğu ama bir isim var ki o daha da ön plana geçti. Kerem Bursin...

 

Kerem Bursin ilk kez bir dizide yer aldı. Kötü karakter olmasına arğmen çok sevildi.Bir anda hayranları oluştu, reklam filminde oynadı.. Türkiye'nin gündemi oldu. Kerem Bursin ile ilgili bir iddia atıldı ortaya. Kerem Bursin Güneşi Beklerken dizisinden ayrılacağı iddia edildi. Güneşi Beklerken oyuncusu Kerem Bürsin yapımcıyla anlaşamadığından dolayı diziden ayrılacağı dedikoduları etrafta dolanmaya başlamıştır.  

 

KEREM BURSİN KİMDİR?


2002'de henüz on beş yaşındayken Amerika'ya yerleşmiştir. Hayatının çoğunu Teksas'ta geçirdikten sonra üniversite eğitimi için Boston'a gidip orada Emerson College'da eğitim görmüştür. Her zaman oyunculuğa ilgisi olan Kerem, eğitimini tamamladıktan sonra Los Angeles'a taşınıp orada Oscar'lı yapımcı Roger Corman'ın keşfedildiği bu oyuncu, daha sonra Roger Corman'nın Sharktopus ve Ghost of the Imperial Palace filmlerinde oynadı.


Amerika'da yaşayan Kerem Bürsin, Boston Emerson Collage'dan sonra üniversite eğitimini tamamladı. Daha sonra Los Angeles'a taşınarak oyunculuk kariyerinede başlamış oldu


Carolyn Pickman ve Eric Morris'ten oyunculuk eğitimi alan Bürsin, Gaye Sökmen Ajans'la anlaşarak Türkiye'de de oyunculuk yapmaya başladı. Kerem Bürsin, Eric Morris Technique'te Eric Morris'ten 2 yıl oyunculuk eğitimi almıştır. İyi derece İngilizce, orta derecede Fransızca bilmektedir.

Bürsin binicilik, yüzme, Amerikan futbolu ve ağırlık eğitimi almıştır. Basketbol, tenis ve lakros oynamaktadır.
Halen Güneşi Beklerken isimli dizide, Kerem Sayer karakterini canlandırmaktadır

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku