Magazin:
Güneşi Beklerken canlı izle Kanal D canlı izle donmadan

Güneşi Beklerken şimdi pazar günlerinin en çok izlenen dizisi olacak. Yeni yayın saatinde Sana Bir Sır Vereceğim ile kapışacak olan dizi bugün saat 20:00'de Kanal D ekranlarında olacak.

 

Aşağıdaki linkten kesintisiz izleyebilirsiniz

 

KANAL D CANLI İZLE

 

Güneşi Beklerken'nin yeni bölümü heyecanla beklenirken yeni fragman yayınlandı. Yeni bölümde Zeynep Barış ile flört etmeye başladı. Kıskançlık krizlerine giren Kerem'in hali harap...

GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN YENİ BÖLÜMÜNDE YAŞANACAKLAR

Zeynep ile Barış’ın yakınlaşması Kerem’in canını çok sıkar ama yapabileceği hiçbir şey yoktur. Bu durum Melis için de şaşırtıcı olur. Jale ise Dr. Murat sayesinde hayata dört elle tutunmaya başlar. Demet de Jale’ye destek verir. Ancak bu durum Demet ile Cihan’ın sık sık bir arada olmalarına neden olur. Kerem ise Tayfun’un peşini bırakmaz ve onunla yalnız buluşmaya gider. Hikayenin ondan dinlediği kısmı Kerem için tam bir sürpriz olur. Kerem ile konuşan Tayfun, Demet ile konuşmaya karar verir. Karşısında Tayfun’u gören Demet şaşkındır. Ondan bu sırrı saklamasını ister. Okuldan Ömer evinde bir parti verir. Barış partiye biraz geç kalır. Zeynep’e o gelene kadar Kerem eşlik eder. İkili Kerem’in kızları tavlama konusundaki yeteneği üzerine bahse girer. Barış’ın gelişi ile Kerem iyice huysuzlanıp, gerginlik yaratır. Zeynep ile Barış bu duruma anlam veremez. Demet, gerçekleri öğrenme riskini Zeynep’ten uzaklaştırdığını düşünse de, Kerem bu işin peşini bırakmaz. Kafasındaki şüpheleri doğrulatmak üzere Melisler’in evine gider. Ancak telefonunu Barış ve Zeynep’in yanında unutur.

<iframe src="http://www.youtube.com/embed/QY85yU9b8bM?feature=player_detailpage" width="640" height="360"></iframe>

 

Zeynep Tayfun Kaptan ile buluşur. Bir anda karşısında babasını sandığı Tayfun Kaptan'ı görünce sevinçten deliye döner. Bir anda boynuna atlar ve O'nu öpücüğe boğar. Tayfun Kaptan hikayeyi daha önceden bildiği için büyük tepki vermez Allah'tan. Sadece sakinleşmesini bekledi. Zeynep kendine geldiğinde 'Ben senin baban değilim ' dedi. Zeynep'in o anda hayal kırıklığı herkesi kahretti. Bir anda Demet'e sinir oldu izleyen herkes..

 

 

Yıllardır göğsünde taşıdğı adam baban değilim diyor. Bu ne demek bir genç kız bu ne kadar ağırdır nasıl taşınır bu yük. Zeynep'i bu durumda yalnız bırakmayan tek isim de Kerem.. Kerem Zeynep'in o deli halini görüp koşar yanına Zeynep yine başını yaslayacağı omuz Kerem'indir.

Zeynep ağlar ağlar ağlar. Sakinleşmiştir ilk iş Demet'in yanına koşup hesap sormaktır. Ama Tayfun daha önce davranmış ve aramıştır Demet'i Demet ne yapacağını bilemez haldedir. Kolay mı nasıl söyler baban Cihan diye.

Melis ise anne ve babasının nasıl dağıldığını görmüştür. Ne yapacağını bilemez durumdadır. Babasını arar yanında Demet'in sesini duynca olan olur. Hemen hastaneye gider. Orada Demet ile karşılaşır. Herşeyi bildiğini ve bu gerçekleri asla söylememesi gerektiğini bağıra bağıra anlatır.

Sonra Zeynep gelir ve ortalık iyice karşırı. Demet Zeynep'e herşeyi anlatacağını söyleyince sinirleri alt üst olmuştur. Bir anda yere yığılır. Zeynep'in sağlık durumu kötüdür. Hemen amaliyata alınır. Bu durum Demet'i kahreder. Cihan ve Tülin perişan haldedir. Gözyaşları içinde bekler çıkacak sonucu.

Zeynep babasının Cihan olduğunu öğrenebilecek mi?

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku