Magazin:
Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı 8 Aralık (23.bölüm) ZEYKER geliyor..

Güneşi Beklerken yeni yepyeni bölümü ile yine izleyenlerine doyumsuz tatlar yaşattı. Ne büyük bir aşk dedirtti yine. Kerem'in Zeynep'e aşkı herkesi hayran bıraktı kendine. ZEYKER gün yüzüne çıktı çıkacak. Güneşi Beklerken 23.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu haftada sitemizde yerini alacak.

Güneşi Beklerken 23.bölüm ile 8 Aralık pazar akşamı yine izleyecisiyle buluşacak. Her hafta olduğu gibi bu haftada Güneşi Beklerken izleyenleri bir haftadır beklediklerine değecek bir bölüm ile ekranlara geldi. Güneşi Beklerken 23.bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla sayfamızda yerini alacaktır.

 

Güneşi Beklerken 'de heyecan dolu saatler yaşandı. Aksel'in tuzağına düşen Zeynep'i Barış'tan önce Kerem bulur. Kerem'in Zeynep'i bulduğu anki durumu görülmeye değerdi. Kerem Zeynep'i bulunca o kadar mutlu oldu ki O'na dokunuşu bile aşk doluydu. Zeynep ise şaşkınlık içindedir. Kerem hayatındaki iyi insanlardan mı kötü insanlardan mı karar veremiyor. Güneşi Beklerken 23.bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla sayfamızda yerini alacaktır. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı henüz..

 

Barış ise girdiği iddia ile aslında Zeynep'i kaybetti. Zeynep o kadar kırgındır ki Barış'a affedemez bir türlü. Nasıl olur da kendisi üzerine iddiaya girebilirdi. Aynı aşağılanmış duygusunu Barış'a yaşatmak istedi Zeynep. Yaptı da. Yarışlarda Barış'a ilgi duyan bir kız ile iddiya girip ve özellikle de bu iddiayı kaybeder. Barış'a yanı acıyı aynı duyguları yaşatmak tek amacı.. Güneşi Beklerken 23.bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla sayfamızda yerini alacaktır. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı henüz

 

Kerem ise Aksel'e büyük bir ders verir. An be an Aksel'in azraili gibi peşinde dolaşır. Aksel gerçekten tırsmıştır Kerem'den. Öyle bir anda hesaplaşır ki Aksel ile bu görülmeye değer. Güneşi Beklerken 23.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacaktır.

 

D. Yorgun

Fotoğraf: Kerem, Zeynep’e yaşattıklarının hesabını sormak üzere, hiç beklemediği bir anda Aksel’in karşısına çıkıyor ve ikili kozlarını paylaşıyor.
Beklerken Pazar 20:00’de! #gunesibeklerken
http://www.kanald.com.tr/GunesiBeklerken

 

HANDE DOĞANDEMİR KİMDİR?

Hande Doğandemir (d. 22 Kasım 1985, Ankara), Türk oyuncu. TRT'de yayınlanan Şubat dizisinde "Elem" karakterini canlandırdıktan sonra dikkat çekmiş ve Kanal D'de yayınlanan Güneşi Beklerken dizisinde baş rolde yer almıştır. Bunun haricinde Keskin Bıçak, Bir Bulut Olsam ve Kahramanlar gibi dizilerde oynamıştır. 2011'de Hatırlar mısınız? adlı programda sunuculuk yapmıştır. 2013 yılında Leyla ile Mecnun dizisinde tek bölümlük "Şans" karakterini canlandırmıştır. Şu anda Güneşi Beklerken adlı TV dizisinde Zeynep karakterini canlandırmaktadır.

Güneşi Beklerken (Zeynep) (Tv dizisi)
Şubat (Elem) (Tv dizisi)
Leyla ile Mecnun (Şans) (Tv dizisi)
İbret-i Ailem (İpek) (Tv dizisi)
Sen De gitme (Aslı) (Tv dizisi)
Keskin Bıçak (Aslı) (Tv dizisi)
Bir Bulut Olsam (Tv dizisi)
Kahramanlar (Zeynep) (Tv dizisi)
Hatırlar mısınız? (sunucu) (Tv programı)
Eti Browni (reklam)

KEREM BURSİN KİMDİR?

Kerem Bursin Kimdir?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Güneşi Beklerken'in başrol oyuncusu olan Kerem Bursin, 4 Haziran 1987'de dünyaya gelmiştir. 1987 doğumlu yakışıklı oyuncu şuanda 26 yaşındadır. Oscar sahibi yapımcı Roger Corman tarafından keşfedilen Kerem Bursin, birçok yabancı film ve dizide yer almıştır.

Güneşi Beklerken dizisindeki Kerem karakterini canlandıran Kerem Bursin, Amerika'da yaşamını sürdürmektedir. Geleceğin en iyi oyuncularından olacağı iddia edilen Kerem, Amerika'da Boston Emerson Kolejinde eğitimini tamamladıktan sonra Los Angeles'a taşınarak oyunculuk mesleğini orada sürdürmüştür. Carolyn Pickman ve Eric Morris gibi isimlerden oyunculuk eğitimi alan Kerem Bursin daha sonrasında Türkiye'de oyunculuğa devam etmek istediği için ülkesine dönmüştür. Gaye Sökmen Ajans bünyesinde oyunculuk mesleğini sürdüren oyuncu şimdi Kanal D ekranlarında yayınlanan Güneşi beklerken dizisinde başrol karakteri Kerem'i canlandırmaktadır. Ayrıca Türkiye'ye gelmeden önce Sharktopus ve Ghost of the Imperial Palace 

Zeynep’in, kendisi için hazırladığı uyku haplı içecek tuzağını fark eden Aksel, karşı hamle ile içeceği Zeynep’e içirmeyi başarır. Sonra da Zeynep’i arkadaşları ile bir konteynere kapatıp, ardından da Barış’ı arar. Zeynep ile Aksel’in bulunduğu yeri geç de olsa önce Kerem, sonra da Barış bulur. Ancak ikisi de oradan çoktan gitmişlerdir. Zeynep’i bulmak için, Aksel’in onlara hazırladığı bilmeceyi ve oyunu çözmek zorundadırlar. Gözlerini açtığında kendini konteynerde bulan Zeynep, panik içindedir. Bağırarak sesini duyurmaya çalışır. Aksel’in oyununa daha fazla katlanamayan Kerem, Zeynep’i kendi yöntemleri ile bulmaya karar verir. Barış ise bulmacayı çözerek onu bulmaya çalışır. Peki, Zeynep’i önce kim bulacaktır? Kerem mi, yoksa Barış mı?

Eve çıkan Demet ile Tülin arasında da hiç beklenmedik bir arkadaşlık kurulur. Bu durum en çok da Cihan için şaşırtıcıdır. Tayfun’un ise yardıma ihtiyacı vardır. İçki yüzünden zor zamanlar geçiren Tayfun, kızını kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Onun bu durumuna üzülen Cihan, ona yardım etmeye karar verir.

Güneşi Beklerken yeni bölümde Aksel’in kızkardeşi Begüm de Barış’ın peşindedir. Abisi ile oynadığı basketbol maçında gördüğü Barış’ı bir türlü aklından çıkartamaz. Üstelik beklenmedik bir tesadüf Barış ile onu karşı karşıya getirir. Kendisini iddia malzemesi yapan Barış’a bir ders vermek isteyen Zeynep, hiç kimsenin ummadığı bir intikam planı yapar. Ancak sorunsuz işleyen planın sonuçları herkes için büyük sürprizdir. Aksel’i takip etmeyi bıraktığına herkesi inandıran Kerem ise, Zeynep’e yaşattıklarının hesabını sormak üzere, hiç beklemediği bir anda Aksel’in karşısına çıkar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku