Magazin:
Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle (18.bölüm) fragmanı izle

Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacaktır. Güneşi Beklerken yeni yepyeni bölümü ile spothaber.com'da yerini alacak. Güneşi Beklerken'de heyecan dolu bir bölüm yaşandı. Güneşi Beklerken yeni bölümü ile ekranlarda yerini aldı. Kanal D ekranlarında fırtınalar estirdi.  Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak. Güneşi Beklerken yeni yepyeni bölüm fragmanı burada olacak. Güneşi Beklerken 18.bölümde neler olacak? Güneşi Beklerken 16.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak.

Güneşi Beklerken yeni yepyeni bölümü ile pazar gününe damga vurdu. Güneşi Beklerken yeni bölümü ile ekranlarda oldu. Güneşi Beklerken yeni blölüm iel fırtınalar estirdi. Kerem ve Zeynep aşkı içinden çıkılmaz bir hal aldı. Kerem artık Zeynep'ten iyice uzaklaşması gerekiyor başka şansı yoktur. Güneşi Beklerken 16.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak.

 

Zeynep Kerem'den Hafize Hanım'ın gitmesini engellemesini istedi. Eğer engellerse ne isterse yapacağını söyler. Kerem ise üzerinde resmi olan bir tişört giyip okulda gezmesini ister. Bunu arkadaşı için yapması gerekiyordu. Sevgilisine rağmen yaptı. Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı yayınlanınca sitemizde yerini alacak.

 

Barış ise bu durumdan oldukça rahatsızlık duymuştur. Kerem'e iyice gıcık oldu. Barış bir yandan amcasının işinin çözmeye çalışırken diğer yandan Zeynep ile de olan ilişkisini yürütmeye çalışıyor. Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacak. Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı izlemek için sitemizden ayrılmayın.

 

Yağmur annesinin biriktirdiği parayı almıştır. Annesi ise bunu öğrenince şok olur. O paraya ihtiyaçları vardır. Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı izlemek için sitemizden ayrılmayın. Yağmur bunun için hırsızlık yapmayı göze alır. Tam o sırada Zeynep Yağmur'u engellemeye çalışır bu duruma ortak olan ikinci isim ise okulun yeni müdürü Cihan'dır. Cihan Yağmur'un Hafize'nin kızı olduğunu biiyordur. Okulda ihtiyacı olanlar için bir açık artırma düzenlenir. Bu açık artırmada dananın kuyruğur kopacaktır. Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak. Kerem Barış'a rağmen Zeynep'i öpmek için en yüksek rakamı verir. Barış şoklardadır. Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı yayınlanınca sitemizde yerini alacaktır.

 

Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz eş zamanlı sitemizde yerini alacak.

Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı izlemek için spothaber.com'dan ayrılmayın..

 

D. Yorgun

 

 

KEREM BURSİN DİZİDEN AYRILACAK MI?

 

Güneşi Beklerken dizisiyle tanıdığımız ve her ne kadar kötü karakteri oynasa da çok sevildi. Büyük bir hayran kitlesi oluştu. Kerem Bursin hakkında öyle bir şey iddia edildi ki bu durum Güneşi Beklerken'i çok etkiler..

Güneşi Beklerken başlarda o kadar büyük bir beğeni alacağı düşünülmemişti dizinin ama şimdilerde reyting rekorlarını alt üst ediyor. Her pazar büyük heyecan içinde bekleniyor. Her bölümü olay her anı tt olan bi dizi. Dizinin başarısı elbette birbirinden başarılı oyuncuların muhteşem oyunculuğu ama bir isim var ki o daha da ön plana geçti. Kerem Bursin...

 

Kerem Bursin ilk kez bir dizide yer aldı. Kötü karakter olmasına arğmen çok sevildi.Bir anda hayranları oluştu, reklam filminde oynadı.. Türkiye'nin gündemi oldu. Kerem Bursin ile ilgili bir iddia atıldı ortaya. Kerem Bursin Güneşi Beklerken dizisinden ayrılacağı iddia edildi. Güneşi Beklerken oyuncusu Kerem Bürsin yapımcıyla anlaşamadığından dolayı diziden ayrılacağı dedikoduları etrafta dolanmaya başlamıştır.  

 

KEREM BURSİN KİMDİR?


2002'de henüz on beş yaşındayken Amerika'ya yerleşmiştir. Hayatının çoğunu Teksas'ta geçirdikten sonra üniversite eğitimi için Boston'a gidip orada Emerson College'da eğitim görmüştür. Her zaman oyunculuğa ilgisi olan Kerem, eğitimini tamamladıktan sonra Los Angeles'a taşınıp orada Oscar'lı yapımcı Roger Corman'ın keşfedildiği bu oyuncu, daha sonra Roger Corman'nın Sharktopus ve Ghost of the Imperial Palace filmlerinde oynadı.


Amerika'da yaşayan Kerem Bürsin, Boston Emerson Collage'dan sonra üniversite eğitimini tamamladı. Daha sonra Los Angeles'a taşınarak oyunculuk kariyerinede başlamış oldu
Carolyn Pickman ve Eric Morris'ten oyunculuk eğ

itimi alan Bürsin, Gaye Sökmen Ajans'la anlaşarak Türkiye'de de oyunculuk yapmaya başladı. Kerem Bürsin, Eric Morris Technique'te Eric Morris'ten 2 yıl oyunculuk eğitimi almıştır. İyi derece İngilizce, orta derecede Fransızca bilmektedir.
Bürsin binicilik, yüzme, Amerikan futbolu ve ağırlık eğitimi almıştır. Basketbol, tenis ve lakros oynamaktadır.
Halen Güneşi Beklerken isimli dizide, Kerem Sayer karakterini canlandırmaktadır

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku