Magazin:
Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle (21.bölüm)

Güneşi Beklerken 21.bölüm fragmanı ile her zaman olduğu gibi yine sitemizde yerini alacaktır. Güneşi Beklerken yine soluksuz izleyeceğimiz bir bölüm ile ekranlara geldi. Güneşi Beklerken 21.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak.

Zeynep kötü bir dönemden geçiyor. Zeynep annesini beklerken bir den karşısında Cihan, Tülin ve Melis 'i görünce şok oldu. Bütün hayali yıkıldı. Annesi gelecek o evde başbaşa hayatlarına kaldıkları yerden devam edeceklerdi ama olmadı. Güneşi Beklerken yeni bölümü ile 24 Kasım akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

 

Zeynep ve Barış arasında soğuk rüzgarlar eserken Kerem ise uzaktan uzağa Zeynep'in gözlerini içine bakmaktan bir hal oldu. Güneşi Beklerken 'de ZEYKER yeniden ayaklanıyor. Barış ise Zeynep'e yardımcı olmak yerine Zeynep'i karşısına alınca Zeynep sığınacak limanı Kerem'de buluyor. Kerem ise Zeynep'e nasıl yardım olurum diye çırpınıp duruyor.

Güneşi Beklerken 21.bölüm fragmanı. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken 24 yeni bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken fragman izle. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken izle.

Tetikçi de aldığı emri uygulamak üzere harekete geçer. Ufuk, Ahmet Bey’in yanına konuşmaya gider. Ona, Kerem’in Zeynep’e yardımcı olmak üzere cinayet ile ilgili bir şüpheliyi takip ettiğini söyler. Tetikçiyi arayan Ahmet çok geç olmadan onu durdurmaya çalışır. Tüm delillerin annesinin aleyhinde olduğunu bilen Zeynep çok üzgündür ama Zeynep’e hiç ummadığı destek Kerem’in sayesinde Melis’ten gelir. İlk kez Zeynep ile Melis arasındaki buzlar erimeye başlar.

Fotoğraf: Kerem ve Barış, Aksel’e hak ettiği dersi veriyor. #gunesibeklerken
http://www.kanald.com.tr/GunesiBeklerken

 

Güneşi Beklerken 21.bölüm fragmanı. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken 24 yeni bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken fragman izle. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken izle.
 
Güneşi Beklerken yeni bölümde Barış ise Ahmet ile konuşmaya, gazetedeki adamın gerçekte kim olduğunu öğrenmeye gider. Fakat duydukları hiç de beklediği şeyler değildir. Güneşi Beklerken 20. yeni bölümde Cihan, Demet’i çıkartmak için elinden gelen her şeyi yaparken Tülin de Cem’in evine gider. Cenaze ve baş sağlığı ziyaretlerini fırsat bilerek evinden gizli kamera kayıtlarının olduğu bilgisayarı almaya çalışır ancak, tetikçi de aynı şeyin peşindedir. Demet’in ise mahkeme günü gelip çatar. Serbest bırakılması için bir mucize gerekmektedir.


 
Güneşi Beklerken yeni bölümde tetikçinin dışında Kerem’i takip eden başka birileri daha vardır. Üstelik onun Barış ile olan gizli yerini de keşfetmişlerdir. Zeynep ise bu süreçte kendisini yalnız bıraktığı için Barış’a kızar ve ikili kavga eder. Melis onları barıştırmak için gizli yerlerinde bir buluşma ayarlar. Kızların önce geldiği yere Barış ve Kerem yerine davetsiz misafirler gelir. Kızların yaşadığı korkuyu gören Kerem çılgına döner. Barış intikam almak istiyorlarsa, acele etmeden planlı yapmaları konusunda onu ikna eder. Kerem ve Barış, Aksel’e hak ettiği dersi verirler. Ancak o da kolay pes edecek biri değildir. Ve aralarındaki savaş daha yeni başlamıştır.

 

Güneşi Beklerken 21.bölüm fragmanı her zaman olduğu gibi sitemizde yerini alacaktır.

 

İSMAİL EGE ŞAŞMAZ'ın ELLE'YE VERDİĞİ RÖPORTAJ


"Güneş'i Beklerken"in Barış'ı İsmail Ege Şaşmaz son dönemlerde genç kızların en beğendiği yakışıklıların başında! Heygirl dergisi de genç oyuncuyla özel bir röportaj yaptı!

Manisa’dan kalkıp İstanbul’a gelme maceranla başlayalım mı? Nasıl aldın bu kararı?
Ani oldu aslında. Oyuncu olmak istediğime emindim. Büyük bir adım atmak istiyordum. O büyük adım için de bazı riskleri göze almam gerekiyordu. Sonuç, İstanbul’dayım...

Ailen nasıl tepki verdi? 
Tabii ki başta okulu bırakıp İstanbul’a taşınmama pek sıcak bakmadılar. Ama aldığım karara saygı gösterdiler ve hayallerimin peşinden koşmamı desteklediler. 

Eğer bu hayalini gerçekleştiremeyip oyuncu olmasaydın, hangi mesleği seçerdin?
Oyunculuktan başka hiçbir şey düşünmedim ki!

Diziden sonra nasıl tepkiler geldi?
Tepkiler çok iyiydi. Herkesin dediği şey: “Hayallerinin peşinden koştun ve başardın” oldu. Bunu duymak beni çok mutlu ediyor. Oyunculuğum hakkında iltifatlar duyunca motive oluyorum. Dizi sayesinde bir sürü kişiyle tanıştım ve şu an çok yakın arkadaşlarım oldu. Herkesten bir şeyler öğreniyorum. 

Sette zaman nasıl geçiyor, sahnelerinizin dışında neler yapıyorsunuz?
Aralarda dinlenmeye çalışıyorum. Ekipteki arkadaşlarımla sohbet ediyoruz. Eğlencenin eksik olmadığı bir set bizimki. O yüzden boş anlarımız da keyifli geçiyor.

Biz seni dizide tatlı, düşünceli ve sporcu Barış olarak gördük. Benziyor musun ona, nasıl birisin?  
İnsanın kendini anlatması çok zor bir şey aslında. Duygusal ve düşünceli biri olduğumu düşünüyorum. Benziyorum aslında biraz Barış’a, ama kendimi ondan daha olgun hissediyorum ve bazen, “Keşke ona biraz akıl verebilsem diyorum”

Televizyon dışına çıkmayı düşünür müsün, mesela sinema filmi hayalin var mı? 
Tabii ki sinema filmi benim en büyük hayallerimden biri. Bana hiç benzemeyen, değişik bir ruh haline sahip, beni zorlayacak bir karakteri oynamayı çok isterim. 

Kendini eleştirir misin, en nefret ettiğin ve sevdiğin tarafların neler? 
En sevdiğim özelliğim, pozitif bir karaktere sahip olmam diyebilirim. Bu da beni doğrulara götürüyor. Nefret ettiğim bir özellik yok, ama bazen kendimden çok başkalarını düşünüyorum ve insanlar bunun değerini bilmediğinde üzülüyorum. 

Kız arkadaşın var mı? Kızların yoğun ilgisini kıskanıyor mu?
Evet, var. Tam tersine, kız arkadaşım yaptığım işe profesyonel bir gözle bakıyor ve beni her zaman destekliyor.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku