Magazin:
Güneşi Beklerken yeni bölüm KANAL D cap canlı donmadan izle! Güneşi Beklerken izle

Kerem ile Zeynep birnirlerine deli gibi aşık oluyor. Güneşi Beklerken yine bomba gibi bir bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Güneşi Beklerken Cap CANLI KANAL D izle . Kanal D GÜNEŞİ BEKLERKEN CANLI İZLE. GÜNEŞİ BEKLERKEN Kanal D canlı izle. Güneşi Beklerken'i canlı izlemek için aşağıda ki linke tıklayın

GÜNEŞİ BEKLERKEN CANLI İZLE KANALD DONMADAN GÜNEŞİ BEKLERKEN CANLI İZLE

Güneşi Beklerken yepyeni bölümü ile bu akşam (17 Eylül Salı) Kanal D'de yayınlanıyor. Güneşi Beklerken 12. bölümde Zeynep babasının kim olduğunu öğrenmek için annesiyle yüzleşiyor ama anne babasının ayrılmasını istemeyen Melis feci bir şey yapıyor.

Güneşi Beklerken 12. Bölüm İzle - Güneş Beklerken Yeni Bölümde Zeynep Babasının Kim olduğunu Öğrenebilecek mi?Güneşi Beklerken 12. bölüm duygusal sahnelere ve bir trajediye sahne olacak. Güneşi Beklerken yeni bölümde Zeynep Tayfun'un ile buluşur ve onun babası olmadığını öğrenir ki akabinde yüzleşecek olan Zeynep'in artık gözleri açılmıştır ve ona yardımcı olan da Kerem'dir.

Kerem ile Zeynep'in ilişkisi yeni bir boyut kazanırken Melis, anne babasının ayrılmaması için çılgınca bir şey yapıyor ve kendini feda ediyor. Güneşi Beklerken dizisinin 12. bölümünü internetten izlemek isteyenler için Kanal D'nin canlı yayın bağlantısını aşağıda paylaştık. İşte Güneşi Beklerken 12. bölüm ve özeti...

Güneşi Beklerken 12. Bölüm Özeti: Kerem, Melisler'in evinde Cihan Hoca, Demet, Jale ve Tayfun'un olduğu fotoğrafı bulunca bütün parçaları birleştirir ve Melis'i sıkıştırır. Kerem'in telefonunu alan Zeynep, Tayfun ile buluşmaya gider. Jale hastanededir. Demet ve Cihan da onunladır. Cihan'ı kaybettiğini düşünen Tülin de Cem ile buluşmaya gider. Zeynep'in nereye gittiğini tahmin eden Kerem onun peşinden gider.

Öğrendikleri Zeynep'i hem şoke etmiş hem de çok sarmıştır. Zeynep, annesine gider ona gerçekleri söyletmeye kararlıdır. Ancak Zeynep'ten önce, babasının hastanede Demet ile birlikte olduğunu öğrenen Melis de oraya gider. Melis ile Demet konuşurlarken Kerem ve Zeynep de gelirler. Gerçeğin ortaya çıkmasından korkan Melis, buna mani olmak için büyük bir deliliğe kalkışır. Tülin'e ulaşmaya çalışan Cihan ise ona ulaşamaz. Cem ile buluşan Tülin büyük bir hata yapar.

Annesi ile tartışan Zeynep ise evi terk eder. Ne yapacağını şaşıran Demet, Kerem'den yardım ister. Zeynep'e yardım etmek isteyen Kerem onu evine getirir. Sabah Barış'ın da Keremler'e gelip Zeynep'i Kerem'in yatağında bulması ortalığın gerilmesine neden olur. Melis'i ziyarete gelen Zeynep'in söylediklerini duyan Cihan ise Tayfun ile konuşmaya gider.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku