Magazin:
Güneşi Beklerken yeni yepyeni bölüm fragmanı (18.bölüm fragmanı).. Kerem gidiyor mu?

Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacaktır. Güneşi Beklerken yeni yepyeni bölümü ile spothaber.com'da yerini alacak. Güneşi Beklerken'de heyecan dolu bir bölüm yaşandı. Güneşi Beklerken yeni bölümü ile ekranlarda yerini aldı. Kanal D ekranlarında fırtınalar estirdi.  Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak. Güneşi Beklerken yeni yepyeni bölüm fragmanı burada olacak. Güneşi Beklerken 18.bölümde neler olacak? Güneşi Beklerken 16.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak.

Güneşi Beklerken yeni yepyeni bölümü ile pazar gününe damga vurdu. Güneşi Beklerken yeni bölümü ile ekranlarda oldu. Güneşi Beklerken yeni blölüm iel fırtınalar estirdi. Kerem ve Zeynep aşkı içinden çıkılmaz bir hal aldı. Kerem artık Zeynep'ten iyice uzaklaşması gerekiyor başka şansı yoktur. Güneşi Beklerken 16.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak.

 

Zeynep Kerem'den Hafize Hanım'ın gitmesini engellemesini istedi. Eğer engellerse ne isterse yapacağını söyler. Kerem ise üzerinde resmi olan bir tişört giyip okulda gezmesini ister. Bunu arkadaşı için yapması gerekiyordu. Sevgilisine rağmen yaptı. Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı yayınlanınca sitemizde yerini alacak.

 

Barış ise bu durumdan oldukça rahatsızlık duymuştur. Kerem'e iyice gıcık oldu. Barış bir yandan amcasının işinin çözmeye çalışırken diğer yandan Zeynep ile de olan ilişkisini yürütmeye çalışıyor. Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacak. Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı izlemek için sitemizden ayrılmayın.

 

Yağmur annesinin biriktirdiği parayı almıştır. Annesi ise bunu öğrenince şok olur. O paraya ihtiyaçları vardır. Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı izlemek için sitemizden ayrılmayın. Yağmur bunun için hırsızlık yapmayı göze alır. Tam o sırada Zeynep Yağmur'u engellemeye çalışır bu duruma ortak olan ikinci isim ise okulun yeni müdürü Cihan'dır. Cihan Yağmur'un Hafize'nin kızı olduğunu biiyordur. Okulda ihtiyacı olanlar için bir açık artırma düzenlenir. Bu açık artırmada dananın kuyruğur kopacaktır. Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak. Kerem Barış'a rağmen Zeynep'i öpmek için en yüksek rakamı verir. Barış şoklardadır. Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı yayınlanınca sitemizde yerini alacaktır.

 

Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz eş zamanlı sitemizde yerini alacak.

Güneşi Beklerken 18.bölüm fragmanı izlemek için spothaber.com'dan ayrılmayın..

 

D. Yorgun

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku