Magazin:
Hadise canlı yayında Murat Boz'u öptü! O ses Türkiye jürileri şok oldu

O Ses Türkiye'ye Tokat'tan katılan 17 yaşında ki Tuğçe Gül Hande Yener'in Kırmızı şarkısını seslendirdi.. Şarkıyı pek güzel seslendiremeyen yarışmacıya dönen jüri üyesi olmadı.

Hadise yarışmacının performansta çok heyecanlandığını ve çok aceleci olduğunu söyledi.. Murat Boz Hadiseye dönerek sana kırmızı çok yakışıyor Hadise dedi. Hadise O kırmızı dudaklarla seni öperim Murat dedi ve yanağına öpücüğü kondurdu.

BÜtün salon Hadisenin Murat Boz' öptüğü sahnede şok oldu. Murat Boz Hadise'ye diğer yanağımdanda öp şansım olsun dedi. Hadise Murat Boz'u üç kere öptü..

O SES TÜRKİYE'YE DÜN AKŞAM DAMGASINI VURAN YARIŞMACILAR

O Ses Türkiye dün akşam yayınlanan bölümüyle reytingleri alt üst etti. O Ses Türkiye'nin yayınlanan son bölümünde sahneye çıkan Su Erçulha isimli yarışmacı Yıldız Tilbe'nin Delikanlım şarkısıyla geceye damgasını vurdu.. 

Su Erçulha Delikanlım şarkısıyla stüdyoyu inletti

O Ses Türkiye'nin dün akşam ki bölümüne katılan Su Erçulha mükemmel bir performans sergiledi. Yıldız Tilbe'nin Delikanlım şarkısını müthiş seslendiren yarışmacıya daha ilk dakikadan Ebru Gündeş ve Murat Boz hemen  döndü.. Kusursuz bir sese sahip olan yarışmacı bütün jüri üyelerini döndürmeyi başardı.

Delikanlım şarkısını Yıldız Tilbe gibi söyleyen Su izleyen ve dinleyen herkesi kendine hayran bıraktı.. Murat Boz yarışmacının çok heyecanlı olduğunu söyledi. Ve Delikanlım derken bana baktın dedi.

Ebru Gündeş yarışmacıyı dinlerken Yıldız Tilbe'yi dinlermişcesine çok zevk aldığı söyledi. Hadise bu şarkının yeri bende çok ayrı dedi.. Hadise delikanlım şarkısını çok önemli bir olay yaşadığı gecede seslendirdiğini söyleyince Murat Boz kim bu delikanlı diye sordu..

Karar vermek için düşünen Su Erçulha isimli yarışmacı Gökhan'ı seçti.. Bütün jüri üyeleri yarışmacının Ebru Gündeş'i seçtiğini sanarken Acun Ilıcalı yarışmacının Gökhan'ı seçtiğini söyleyince stüdyo karıştı..

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku