Magazin:
Hadise'nin yeni sevgilisi Ozan Çelik kimdir? İşte Murat Boz yorumu...

O Ses Türkiye yarışması ile gündemden düşmeyen şarkıcı Hadise, aradığı aşkı nihayet buldu. Uzun bir süredir kalbi boş olan ve Murat Boz ile aşk dedikodularına adı karışan güzel şarkıcı Hadise'nin yeni sevgilisi kim?

O Ses Türkiye yarışmasında isimleri birbirleriyle sivrilen Hadise ve Murat Boz'un sevgili olduğu dedikoduları ayyuka çıkmıştı. Özellikle Murat Boz'a kıskanç söylemlerde bulunan Hadise nedeniyle çıkan dedikoduların asılsız olduğu ise sonrada anlaşılmıştı. Zira, Murazt Boz'un Eliz isminde bir sevgilisi vardı. Hadise ise Sinan Akçıl'dan beridir kimselerle yan yana görüntülenmemişti. Kalbinin boşluğundan yakınan Hadise, sonunda aradığı aşkı buldu. Kalbini yaklaşık 1 aydır iş adamı Ozan Çelik'e açan Hadise'nin bu sevgili haberine bakalım Murat Boz ne yorum yapacak?

O Ses Türkiye'nin jüri üyesi Hadise yanlızlığına son verdi. İzmirli iş adamı Ozan Çelik ile aşk yaşadığı iddia edilen Hadise mutluluğu bulabilecek mi? 1 aydır iş adamı Ozan Çelik ile aşk yaşayan Hadise magazin gündemine bomba gibi düştü. O ses Türkiye'de sevgilisinin olmadığını ve yanlız olmak istemediğini tüm Türkiye'ye duyuran Hadise aradığı aşkı buldu.

haaaaa_1

O Ses Türkiye'nin jüri üyesi Hadise yanlızlığına son verdi. İzmirli iş adamı Ozan Çelik ile aşk yaşadığı iddia edilen Hadise mutluluğu bulabilecek mi?

1 aydır iş adamı Ozan Çelik ile aşk yaşayan Hadise magazin gündemine bomba gibi düştü. O ses Türkiye'de sevgilisinin olmadığını ve yanlız olmak istemediğini tüm Türkiye'ye duyuran Hadise aradığı aşkı buldu.

Hadise Sinan Akçıl ile uzun bir ilişki yaşadıktan sonra hayatına kimseyi almamıştı. İş adamı Ozan Çelik ile Ulus'ta Sunset isimli bir restaurantta yemek yedikten sonra Mektup isimli barda gece yarısına kadar eğlenen Hadise ve sevgilisi Ozan Çelik mekandan ayrı ayrı çıktılar.

HADİSE KİMDİR?

22 Ekim 1985 yılında Belçika'nın Flaman Bölgesi'nde yer alan Anvers ilindeki Mol kasabasında doğdu. 2003 yılında katıldığı İdool 2003 yarışmasında birincilik elde edemedi fakat bazı yapım şirketlerinden albüm teklifleri aldı. 2004 yılında ilk single çalışması olan "Sweat"'i piyasaya sürdü. 2005'te aynı adlı ilk stüdyo albümünü yayınladı. Bu şarkılardan "Stir Me Up" sayesinde, adı Türk basınında yer aldı. 2008 yılında ikinci albümü olan "Hadise"yi yayınladı. 2009 yılında Türkiye'yi Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil etti ve dördüncü olarak ülkeye döndü. Aynı ay içinde üçüncü stüdyo albümü Fast Life'ı piyasaya sürdü. Haziran 2009'da dördüncü stüdyo albümü Kahraman'ı yayınladı. O Ses Türkiye yarışmasının 2011-13 yıllarındaki programlarında jüri olarak yer almıştır. Ödülleri arasında bir Altın Kelebek Ödülü ve üç TMF Ödülü bulunmaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku