Magazin:
Hadise'yi gözyaşlarına boğan Soner Kıp'ın hayat hikayesi

Dün akşam O Ses Türkiye'de hayat hikayesi ile Hadiseyi gözyaşlarına boğan Soner Kıp daha öncede başka bir ses yarışmasında yarışmış. Atv'de yayınlanan Bir Şarkısın Sen isimli yarışmaya katılan Soner Kıp artık büyüyüp koca bir delikanlı olmuş. Babası gırtlak kanseri olduğu için çalışamadığı için evin yükünü sırtlanan Soner hayat hikayesi ile herkesi hüzünlendirdi.

O Ses Türkiye'ye Tekirdağ'dan gelen Soner Kıp isimli yarışmacı ekranları başındakilere ve jüri üyelerine duygu dolu dakikalar yaşattı. Gırtlak kanseri olan babası için Senede Bir Gün şarkısını seslendiren Soner sesiyle herkesi kendine hayran bıraktı.

Athena Gökhan şarkıyı dinledikten 1 dk sonra hemen döndü. Kararsız kalan Hadise şarkının sonlarına doğru döndü. Jüri üyeleri Senede Bir Gün şarkısını seslendiren  sesin bir kadına ait olduğuna çok emin görünüyorlardı. Jüri üyeleri döndüklerinde karşılarında Soner'i buldular ve bu duruma çok şaşırdılar.

Babası gırtlak kanseri olduğu için okuluna devam edemeyen ve 10 yaşında hayata atılmak zorunda kalan Soner hayat hikayesi ile Hadise'yi gözyaşlarına boğdu.

Soner'in hayat hikayesini kendi hayatına benzeten Hadise eski yaşantısından örnekler verdi. Soner Hadise'nin takımına katıldı...


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku