Magazin:
Herşey yolunda merkez canlı izle show tv izle 8 eylül 2013

İpek Tuzcuoğlu , Bülent Alkış gibi bir çok önemli ismin başrol aldığı dizide. Komik olaylar yine çok güldürecek.

Ekip yeni görevinde artık. Aslında polis memuru olarak çıktıkları sivil görevden güvenlik olarak hayatlarına devam edecekler. Herşey Yolunda Merkez oldu bize Herşey Yolunda..

SHOW TV CANLI İZLE

Yasemin artık geri dönmüştür bu durum en çokta Peri'yi rahatsız etmiştir. Selçuk ise Peri ve Yasemin arasında sıkışıp kalmıştır. Yasemin'e Peri ile aralarında bir şey olmadığını anlatmaya çalışır ama bu ne mümkündür. Yasemin Peri'yi her gördüğünde kriz geçirir. Selçuk'un işi gerçekten zordur.

 

Merkezdeki müdürün yaptığı hata yüzünden bütün elemanlar açığa alınabilir. Otele göreve geldiklerinden Genel Müdürün haberi olmadığı için usulsüzlükten ceza alma ihtimalleri var. Bu durum düzelene kadar bütün ekip otelde tatil yapacak. Bu tatil Yasemin ile Selçuk arasındaki buzları eritmeye yetecek mi?

 

Herşey Yolunda Merkez yeni bölümü ile pazar akşamları bizlerle olacak..

 

SON BÖLÜMÜN ÖZETİ..

 

 

Geçirdiği ağır trafik kazasını ucuz atlatan Selçuk hastanede toparlanmaya çalışmaktadır. Bu kazadan kendisini sorumlu tutan Peri Selçuk'a elinden geldiğince bakmaya uğraşmakta ve Selçuk'la yakınlaşmak için fırsatlar kollamaktadır.
Öte yandan Yasemin'in babası Zeki Bey'in istediği olmuş ve dolabında cep telefonu bulunan Yasemin'in okuldan disiplin kurulu kararıyla atılmasına karar verilmiştir. Arkadaşları her ne kadar  inanamasa da Yasemin polis olabilmek için verdiği savaşı kaybetmiş gibi görünmektedir.
Serap ve Sami Yavuz arasında eskilerden kalma aşk rüzgarları yeniden esmeye başlamıştır. İkili arasında her şey rayına oturmuş gibi görünse de onları bekleyen çarpıcı gelişmeler müdürlerin arasını bozacak türdendir.
Nermin'in Batu'ya olan ilgisizliği Batu'nun kendisini umursamayışıyla birlikte ilgiye dönüşmüş ve klasik bir kaçan kovalanır durumu halini almıştır.
Serkan ve Dilek arasında dört nala ilerleyen gizli yasak aşk ikiliyi oldukça tedirgin etmekte ve bu durumu arkadaşlarına açıklayıp açıklamama konusunda tereddütler yaşatmaktadır...

 

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku