Magazin:
Huban Öztoprak kimdir? Huban Öztoprak biyografi? Oynadığı diziler

Marmaris'te tiyatro oyuna giderken kaza geçiren ve ağır yaralanan genç oyuncu Huban Öztoprak bir haftadır yaşam savaşı veriyor. Pek dizide küçük roller oynayan 26 yaşındaki oyuncu Huban Öztoprak kaza geçirdiği Muğla'da yoğun bakıma alındı. Kaza haberi ile herkesi yasa boğan 26 yaşında ki genç oyuncu Huban Öztoprak'ın sağlık durumunda herhangi bir değişiklik olmadı.

Muğla'da geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanan oyuncu Huban Öztoprak'ın yaşam mücadelesi 7. gününde... Oyuncunun ailesinin ve olayı yaşayan arkadaşlarının umutlu bekleyişi sürüyor. Tiyatro oyunu sergilemek için 8 arkadaşı ile oyunun sergileneceği yere giderken içinde bulunduğu araç ile bir kamyonun çarpışması sonucu ağır yaralanan Huban Öztoprak'ın yaşam mücadelesi devam ederken milyonlar Huban için dua ediyor.
 

HUBAN ÖZTOPRAK KİMDİR? HUBAN ÖZTOPRAK'IN OYNADIĞI DİZİLER

Huban Öztoprak ilköğretimini Ataköy Mimar Sinan İlköğretim Okulu'nda, liseyiyse Ataköy Cumhuriyet Lisesi'nde okudu. Marmaris'teki trafik kazasında ağır yaralanan 26 yaşındaki tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Huban Öztoprak, 5 gündür yaşam mücadelesi veriyor.

Huban Öztoprak, İlköğretimini Ataköy Mimar Sinan İlköğretim Okulu'nda, liseyiyse Ataköy Cumhuriyet Lisesi'nde okudu. Lisede tiyatro ile ve eğitim almak için M.S.M.'ye kayıt oldu. Huban Öztoprak, 2008'de oradan mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde hocası olan Uğur Uludağ'ın ekibi olan Espri Standartları Enstitüsü Kurumu isimli tiyatro ekibinin seçmelerine girerek, onlarla olmaya hak kazandı. "Ne Münasebet?" isminde, kendilerinin yazdığı ve oynadığı kabareleri ile ödül aldılar. Öztoprak'ın "Elde Var Hayat", "Sınav", "Son Ağa", "Vision", "Hava Limanı İyi Uçuşlar", "Taksi" ve "Hayat Bilgisi" dizileri ile "Büyük Günah", "The İmam", "Adab-ı Muaşeret" ve "Memleket Hikayeleri-3 Kız 1 Ana" adlı sinema filmlerinde rol aldığı öğrenildi.

HUBAN ÖZTOPRAK İÇİN HAYRANLARI VE ARKADAŞLARININ UMUTLU BEKLEYİŞİ
 

 Dr.Ülkümen Rodoplu ‏@ulkumenrodoplu Huban Öztoprak 7 gündür komada. Trafik kazası kader olamaz. Hiçbir insan metal parçaları ile yaşamını kaybetmeyi haketmiyor.

 Gani Müjde ‏@GaniMujde 2014 ün ilk kötü haberi oyuncu arkadaşımız Huban Öztoprak'tan geldi.Acil şifalar diliyoruz kendisine.

Seda Çakmaksoy ‏@sedacakmaksoy Oyuncu arkadaşımız Huban Öztoprak için kan aranmamaktadır. Şuan hastanedeyiz. Lütfen bu haberleri paylaşmayın. Kan aranırsa duyuracağız..

Ruhi Sarı ‏@ruhisar Turne'de talihsiz bir kaza geçiren canım arkadaşim Huban öztoprak'ın durumu kritik dualarımızı eksik etmeyelim

gamze topuz ‏@TopuzGamze Huban öztoprak arkadaşıma acil şifalar diliyorum.bir an önce iyileşsin.iyi haberlerini alalım.dualarımız onunla

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku