Magazin:
Hülyar Avşar'dan : Avşar CUP

Hülya Avşar'ın adını verdiği ve bu yıl 14'üncüsü düzenlenen TED & Doğtaş Hülya Cup Senyör Tenis Turnuvası başladı.Hülya Avşar'ın adını verdiği Tenis turnuvası bomba gibi başladı. Avşar'ın Tenis kortuna minik etek altına giydiği pembe dantelli desenli jartiyer magazin alemini epeyce sarsacağa benziyor.

ED & Doğtaş Hülya Cup Senyör Tenis Turnuvası'nın açılışını her yıl olduğı gibi açılış gününde yine gayet keyifli bir tavır sergileyen Avşar,çok sayıda sponsorun temsilcilerinin de katılımıyla birlikte düzenlediği basın toplantısında bu yıl bin 100 kişiyle turnuvaya katılım rekoru gerçekleştiğini dile getirdi.

Activar CEO'su Dr. Yaman Er'in katıldığı basın toplantısında turnuva hakkında bilgiler verdi

Tenis sporunun Türkiye'de yaygınlaşabilmesi ve profesyonel sporculara sahip olabilmesi için turnuvayı destekleyerek ana sponsor olduk. Bundan sonraki dönemlerde spora desteklerimiz yine devam edecek." dedi. Turnuvaya ismini veren Hülya Avşar da gazetecilerin sorularını yanıtlarken böyle anlamlı bir organizasyona destek olan herkese teşekkür ederek, turnuvada yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Bu yıl da tenis severler tarafından yakından takip edilen turnuva, Hülya Avşar'ın Enbe Orkestrası Şefi Behzat Gerçeker ile yaptığı gösteri maçıyla açıldı.

22 farklı kategoride 1.100 tenisçinin katılacağı, Doğtaş & Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası'nın tüm gelirleri 12-18 yaş arası genç, yetenekli ve dar gelirli tenisçilere verilecek. Bursun yanı sıra; bu yıl üniversite öğrencilerine de eğitim bursu veriliyor.

Doğtaş'ın ana sponsor olduğu turnuvaya destek veren sponsorlar; byH, Liv Hospital, Dahliaa, Tosbaa, Çaykur, Activar, Sarar, Sarev, Saka, Çamlıca, Dermamed, Wilson, AlemFm, Pushclean.

Tenis kortuna jartiyerle çıkan Hülya Avşar;"Jartiyer için çok kısa etek giymek gerek. Bu nedenle jartiyeri bir türlü kullanamıyorum. Evde duran jartiyerimi bu şekilde kullanmak istedim" dedi. Yeni bir sevgilisi olduğunu da söyleyen Avşar; "Adı ne?" sorusuna ise "1 Nisan" diyerek herkesi güldürdü.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku