Magazin:
İlyas Yalçıntaş İncirler Olana kadar X Factor İncirler olana kadar bekleseydin bari sözleri 12.02.2014

Kanal D ekranlarından çok ama çok farklı bir program başladı. Dünyanın pek çok ülkesinde izlenme rekorları kıran X Factor yarışması geçtiğimiz Pazartesi günü Kanal D ekranlarında başladı. X Factor yarışmasına katılan İlyas Yalçıntaş isimli yarışmacı kendi bestesi ile X Factor yarışmasına katıldı. İnciler olana kadar isimli şarkı ile izleyici karşısına çıkan İlyas Yalçıntaş isimli yarışmacı şarkısı İncirler Olana kadar ile herkesi etkisi altına aldı. Bütün jüri üyelerini derinden etkileyen yarışmacı sosyal medyanında en çok konuşulan ismi oldu.

İlhan Yalçıntaş X Factor performansı 2014. İlyas Yalçıntaş İncirler olana kadar izle. X Factor İnciler Olana kadar dinle. İlyas Yalçıntaş kimdir? İlyas Yalçıntaş İnciler Olana kadar? X FActor İlyas Yalçıntaş İnciler olana kadar şarkısını dinle.

Dünyanın farklı ülkelerinde yayınlanan X-Factor adlı program türkiye çekimleri hızlı başladı yarışmaya sesiyle damga vuran özellikle fragmanda sıkça gösterilen ilyas'ın patlama yapan sesiyle bütünleştirdiği o parça.
 

Kanal D’nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması “ Star Işığı X Factor” ilk bölümü ile ekrana geldi. Kanal D’nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması Star Işığı X Factor yarışmasında İncir adlı şarkıyı söyleyen İlyas Yalçıntaş dinleyenleri büyüledi.

 

Jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor. Programın ilk bölümüne İlyas Yalçıntaş damgasını vurdu. İlyas Yalçıntaş İncir adlı şarkı ile tüm jüri üyelerini etkilemeyi başladı. İlyas Yalçıntaş şarkısı bittikten sonra uzun süre alkışlandı.

SEÇMELER BİNLERCE KİŞİNİN ÖNÜNDE YAPILACAK

“X Factor”ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar “X Factor”e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.

STAR YARATACAK

“X Factor”ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak. Finallerde 12 yetenekli yarışmacı şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.

Kimin programa veda edeceği ise SMS’ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Programın finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya “One Direction” ve “James Arthur” gibi yeni bir stara sahip olacak..

“Star Işığı X Factor” başladı!

Kanal D’nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması  “Star Işığı X Factor”, bugün saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek. Jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor. One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması  “X Factor-Star Işığı” bugün 20:00'de Kanal D’de başlıyor.

 “X Factor- Star Işığı”nın jüri koltuğunda ise her şarkısı “hit” olan ünlü şarkıcı  Emre Aydın, Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, “Duman” ve “Athena” gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.    

Kanal D ekranlarında yepyeni bir program başladı. Acun Ilıcalı'nın Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının papucunu dama atacak olan X FActor yarışmasında ilk hafta yarışmacıları herkes tarafından beğenildi. X Factor yarışmasına katılan İlyas Yalçıntaş isimli yarışmacının kendi bestesini seslendirmesi herkesi etkiledi. İncirler olana kadar şarkısı ile bütün salonu etkileyen yarışmacı sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri oldu.


Başta İngiltere ve ABD olmak üzere 30’a yakın ülkede yayınlanan “X Factor”e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor.  “X Factor-Star Işığı”nın büyük ödülü ise tam 2 Milyon TL.

SEÇMELER BİNLERCE KİŞİNİN ÖNÜNDE YAPILACAK

 “X Factor”ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar “X Factor”e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.

STAR YARATACAK  

“X Factor”ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil  aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak.  Finallerde 12 yetenekli yarışmacı  şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.

   Kimin programa veda edeceği ise SMS’ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Programın finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya “One Direction” ve “James Arthur” gibi yeni bir stara sahip olacak...  

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku