Magazin:
Justin Bieber çırılçıplak Selena Gomez çıplak

Miley Cyrus mu Justin Bieber mi, hangisi daha popüler. Justin Bieber'in oldukça ateşli hayranları var, onu bir idol olarak görenler genellikle 13-15 yaş aralığındaki ergen kız çocukları. Aslında Miley Cyrus da kısa süre öncesine kadar bu yaş grubuna hitap ediyormuş daha çok, şu sıralar yaş grubunu yükseltmiş durumda

JUSTİN BİEBER JET DUMANLI ZİRVE DUMANLI

Justin Bieber geçtiğimiz günlerde çırılçıplak soyunduğunda sosyal medyada önemli bir atak yaptı ama Miley Cyrus'un bütün zamanların rekorlarını alt üst eden Wrecking Ball şarkısı için çırılçıplak klip videolarının gördüğü ilginin yanında Justin Bieber'e gösterilen ilginin esamesi bile okunmaz halde.

Justin Bieber, çırılçıplak fotoğrafları ile ilgi çekmeye çalışsa da Miley Cyrus'un gerisinde kaldı. Justin Bieber'i bar kavgaları, hayranlarının yüzüne tükürmeleri, Jet ile purolu dumanlı ve tehlikeli yolcularlar yapmaları, babaanne evinde Justin Bieber evinde çırılçıplak soyunmaları da kurtarmıyor haliyle. Sanatına biraz daha ağırlık ver Justin Bieber diyor hayranları. Efendilik ille de efendilik. Justin Bieber birkaç sene sonra çocuklaktan tamamen çıkacak, bizdeki Küçük Emrah gibi bir dönüşüm ve gelişim geçirecek. O bakımdan hareketlerine dikkat etmesinde fayda var. Yani böyle birşey azizim aziz yıldırımım.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku