Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
30.06.2013 00:00:00

Justin Bieber Sete Selena Gomez Yasağı Koydu! Justin Bieber Haberleri

Kanadalı ünlü pop yıldızı Justin Bieber sette çekim yaparken eski sevgilisi Selena Gomez'in şarkılarının çalınmasına yasak koydu. Genç kızların sevgilisi Justin Bieber Selena Gomez'in şarkılarını duymak istemiyor.
Justin Bieber Sete Selena Gomez Yasağı Koydu! Justin Bieber Haberleri

 

 

Justin Bieber’ın fotoğraf çekimlerine ilişkin koyduğu kurallar ortaya çıktı. En dikkat çekici olanlar; çekimlerde kendisiyle konuşulmaması ve eski kız arkadaşı Selena Gomez’in şarkılarının çalınmaması.TMZ, bu ayın başlarında Bieber’ın katıldığı bir fotoğraf çekimine ait bir sözleşmeyi elde etti. Sözleşmede yer alan diğer kuralların arasında sette cep telefonu kullanılmaması ve imza istenmemesi de yer alıyor. Bunlar ünlüler tarafından genelde talep edilen kuralları teşkil ediyor.


TALEP ETTİĞİ YİYECEKLER İLGİ ÇEKİCİ

 

Fakat Bieber’ın sette talep ettiği yiyecekler ilgi çekici. Şarkıcı, bitkisel çaylar, şarküteri ürünlerinden oluşan bir servis tabağı, sebzelerden oluşan bir servis tabağı, büyük bir paket Swedish Fish (balık şeklinde bir şekerleme), Ritz Bits Peanut Butter Sandwiches (yerfıstığı ezmeli bir bisküvi markası), Ritz Bitz Cheese Sandwiches (aynı markanın peynirli olan çeşidi) ve iki büyük paket kola aromalı Haribo şekerlemesi talep ediyor.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum