Magazin:
Kadir Doğulu Neden Gitti? Pis Yedili Dağıldı

Son günlerin modası haline geldi Tükenmişlik Sendromu.. Önce Meryem Uzerli ardından Kadir Doğulu başrollünü oynadığı dizileri terk ettiler. Hadi Meryem Uzerli'ye neyse diyeceğiz kendini ispatladı hangi yapımcı olsa havada kapar ya Kadir Doğulu.?

Evet Kadir Doğulu'da iyi bir oyuncu ama artık hangi yapım şirketi güvensin karşıdaki insanın düşüneceği tek şey bizi de yarı yolda bırakırsa. Bu artık yapım şirketlerinin korkulu rüyası haline geldi. Oyuncular bunu reklam olarak düşünseler de bu kariyerlerinde kara bir leke olarak kalacak bence.. Çalıştığın kişiiyi yarı yolda bırakmak...

 

Gel gelelim Pis Yedili'nin akıbetine.. Bayrampaşalı gitmişde olsa orada iyi oyuncular mevcut kimse.. Pis Yedili bu sarsıntıyı yara almadan atlatır. Bayrampaşalı gider Rüzgar gelir. Evet günlerdir gelecek karakterin Rüzgar olduğunu biliyorduk da kim olduğu konusunda bir fikrimiz yoktu.  

Kadir Doğulu'nun diziden ayrılmasının üzerine senarist Gani Müjde yerine yeni bir yıldızın Transfer olacağına dair sinyaller verdi. Sosyal paylaşım sitesindeki sayfasında bu konuda ipuçları veren başarılı senarist geçtiğimiz günlerde "Pis Yedili'de Rüzgâr ekilecek fırtına biçilecek. Peki, dizideki tüm genç kızların saçlarını havalandıran bu "Rüzgâr" kim olacak", şeklinde bir not paylaşarak herkes meraklandırmıştı. Şimdi ise "Pis Yedili'nin yeni yakışıklısı Rüzgar için ilk ipucu:Yurt dışında ödüller toplamış bir filmin oyuncusu", şeklinde bir not paylaştı...

 

Bunun üzerine gözler Adını Feriha Koydum dizinde Mehmet karakterine can veren Melih Selçuk'a çevrildi. Bakalım Melih Selçuk 'u Pis Yedili'de Rüzgar olarak göreceğiz mi?

 

Kadir Doğulu (d. 19 Nisan 1982) , oyuncu. Şu an Show TV'de yayınlanan Pis Yedili adlı gençlik dizisinde Bayrampaşalı (Güney) rolünü oynamaktadır. Aynı zamanda mankenlik yapan Kadir Doğulu, 1.78 boyundadır.
Filmografi[değiştir]

İsim Canlanlandırdıkları Roller Canlandırdıkları Yıllar Sezon Sayısı Durumu
Küçük Sırlar Ali Erarslan 2010 - 2011 2 Sona Erdi.
Pis Yedili Bayrampaşalı (Güney Samyeli) 2011 - 2012 - 2013 2 -

 

MELİH SELÇUK KİMDİR?

Melih Selçuk , 7 şubat 1984 Mardin doğumlu. 27 yaşında. Kova burcu. Öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde sürdürmektedir. Genç yaşına rağmen başarılı bir sinema ve TV geçmişi olam Melih Selçuk hayatı hakkında bazı bilgiler vermek istiyorum.
Melih Selçuk Filmleri-Melih Selçuk Dizileri-Melih Selçuk Adını Feriha Koydum
Aldığı Ödüller
* 16. Adana Altın Koza Film Şenliği (2009)
Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Süt
* “3. Güney Sinema Festivali” (2009)
En İyi Erkek Oyuncu Süt
Rol Aldığı Yapımlar
Süt (2008) Yusuf,
Kasaba (2009) Hüseyin,

 

 

D.YORGUN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku