Magazin:
Kanal D canlı izle Beyaz Show. Bu hafta Kerem Bürsin ile Hande Doğandemir konuk! 28 Mart 2014

Bu hafta Beyaz Show'a kimler konuk olacak? 28 Mart 2014 tarihli Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz şovun bu haftaki konukları Ümit Besen, Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, Şebnem Burcuoğlu olacak. ZEYKER ile coşacak olan izleyiciler yine Kerem Bursin'in adonislerine takılıp kalacak. Kerem Bursin kimdir? Bakalım Beyaz nasıl skeçler hazırlayacak. Beyaz Show konukları 28 Mart. Kanal D. Kerem Bursin kimdir?

 

Bu hafta Beyaz Show'un konukları kim olacak diye soran Kanal D izleyicileri için haberimiz geliyor. 28 Mart 2014 Cuma akşamı çok beklenen ve daha önce de konuk olmuş olan ZEYKER Beyaz şova konuk oluyor. Güneşi Beklerken dizisinin baş rol oyuncuları Kerem Bursin ve Hande Doğandemir bu akşam Beyaz Show'a konuk oluyor. Adonis kaslarıyla çok konuşulan Kerem Bursin bu akşam bakalım Beyaz'ın skeçlerine yine konu olacak mı? Kerem Bursin kimdir?

Bu akşamın merakla beklenen şov programı Beyaz Shıw'un bu haftaki konuklarını tek tek saymak gerekirse; Ümit Besen, Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, Şebnem Burcuoğlu 28 Mart 2014 Cuma akşamının konuğu olacak. Kanal D'de canlı yayında verilecek olan Beyaz Show'u bu akşam kaçırmayın!

Beyaz Show bu haftaki konukları kimler? 28 Mart 2014 cuma Beyaz Show bu hafta haftaki konukları ve özgeçmişleri Spothaber sitemizde. Beyaz Show’a bu hafta yine sürpriz misafirler konuk olacak. Beyaz Show 28 mart 2014 cuma Kanal D .
 

BEYAZ SHOW ekranları titretmeye ve coşturmaya geliyor. BEYAZ SHOW  Bu gece yine muhteşem konu ve konukları ile tüm türkiye yi güldürecek ve eğlendirecek. Ekranların ve kanal Dnin eğlence programı BEYAZ SHOW  bu akşam kendi saatinde ve kendi kanalındaseyircisiyle buluşuyor.

BEYAZ SHOW CANLI İZLE
 

BEYAZ SHOW  28 mart 2014 yeni yıla yine muhteşem birbölüm harika bir program ve  yepyenikonularıyla herkesi çoşturmaya devam ediyor.

BEYAZ SHOW  bu haftakikonukları yeni bölüm ve 2014 yeni yıla yine muhteşem bir şekilde hazırlandılar.BEYAZ SHOW  yeni yıl bu haftaki yeni konukları bu hafta; taverna müziğinin güçlü isimlerinden Ümit Besen, “Güneşi Beklerken” dizisinin başrol oyuncuları; Kerem Bürsin ve Hande Doğandemir ile “Kocan Kadar Konuş” kitabının yazarı Şebnem Burcuoğlu ile  bu akşam Beyaz Show u uçurmayahazırlanıyorlar.

BEYAZ SHOW  28 mart 2014 cumaprogramı yeni bölüm konukları bu hafta; taverna müziğinin güçlü isimlerinden Ümit Besen, “Güneşi Beklerken” dizisinin başrol oyuncuları; Kerem Bürsin ve Hande Doğandemir ile “Kocan Kadar Konuş” kitabının yazarı Şebnem Burcuoğlu konuk oluyor.

BEYAZ SHOW  her haftaolduğu gibi bu Cuma da yepyeni bölüm programı şarkıları skeçleri , esprileri,canlı yayın telefon bağlantıları , muhteşem sohbetleriyle hem stüdyoya gelentüm seyircileri ve hem de Tüm Türkiye ye muhteşem anlar yaşatacağa benziyor.

BEYAZ SHOW 28 mart 2014 Cuma günü eğlence programı ve Talk Show u ile bu akşam yine bomba gibi geliyor.BEYAZ SHOW  28 mart cuma  gecesi programı konukları tüm eğlence anlarını BEYAZ SHOW  programınave kanal D  canlı yayınına sitemizden ulaşabilirsiniz.
 

BEYAZ SHOW 28 MART 2014 BU HAFTAKİ KONUKLARI

Ümit Besen, 
Kerem Bürsin 
Hande Doğandemir 
Şebnem Burcuoğlu       
                                                                   


ÜMİT BESEN
"Okul Yolunda", Vururum Seni", "Unutursun Diye", "Islak Mendil", "I Love You" ve "Nikah Masası" gibi Türk Taverna Müziği’nin unutulmaz parçalarına imza atmış beste ve söz yazarı, yorumcu.

 

Ümit Besen, 14 Ekim 1956’da Osmaniye’de doğdu. Beş çocuklu Besen ailesinin en küçüğü olan Ümit Besen’in çocukluğu dedesinin udundan dinlediği namelerle geçti. Babası Fikret Besen’dir. Henüz ilkokula giderken müziğe olan yeteneğini keşfetti. Küçük yaşta melodika çalmaya başlayan sanatçı daha sonraki yıllarda akordiyon ve org çalmaya başladı. Yeteneğini ilerletmeye ve para kazanmaya karar verdi. 1974 yılında Tayfunlar Orkestrası adlı bir grup kurdu ve düğünlerde çalmaya başladı. Civar illerde herkes ondan bahsediyordu. İş teklifleri artınca da Lise 2.sınıfta okulu bıraktı. Onun için ya müzik ya okul olmalıydı. Müziği tercih etti.


1976 yılında askerlik görevi için gittiği Kütahya’da orduevinde çaldı. Buradabir generalin onu beğenmesi üzerine Zonguldak Orduevine nakledildi. Askerliği bittikten sonra Adana Çukurca Kulubü’nde şarkı söylerken milli futbolcu Metin Oktay tarafından keşfedildi.


Metin Oktay’ın yardımları sayesinde 1978 yılında İstanbul’a gelen sanatçı, Tarabya’da Köşem Bistro’da as sanatçı olarak çalmaya başladı. Plakçı olan hemşerisi Hüseyin Emre tarafından beğenilmesi üzerine ilk albüm çalışmasını yaptı. Duygulu parçaları ve herkese hitap eden tarzı ile kısa sürede yükseldi.


İlk olarak "Şikayetim Var" adlı uzun çalarını piyasaya çıkardı (1980). Hemen ardından "Islak Mendil" ile ikinci plağını yaptı (1981/82). Hareketleri rahat, söyleyişi duygulu, sesi güçlüydü. İsmi gün geçtikçe daha da büyüdü. Arka arkaya çıkardığı plakları satış rekorları kırıyor, sahne aldığı mekanlar tıklım tıklım doluyordu. Gazino kültürüne alternatif bir kültür yaratarak her kesimden insanın dinlediği yüzlerce şarkının bestecisi oldu. Türksanat Müziği’de söyledi Arabesk’te.


1980’li yıllarla beraber sinema oyunculuğu girdi Ümit Besen’in hayatına. İlk filmi "Islam Mendil"de konservatuarda okuyan fakir bir genci canlandırıyordu. Filmdeki aşk hikayesinden o kadar çok etkilendi ki bir süre sonra efsane şarkı "Nikah Masası"nı yazdı. "Nikah Masası"nı 20 dakika gibi kısa bir sürede yazdı ve besteledi. Oyunculuğu yorumculuğu kadar güçlü olmasa da aşık piyanist şantör rolleriyle izleyicisinin gönlünde taht kurmayı başardı.


13 filmde oynayan sanatçının satış rekorları kırmış 30’a yakın albümü bulunmaktadır. Korsan müzik piyasası ile mücadele eden Ümit Besen, albümleri en çok el altından yasadışı satılan müzisyenlerden biridir.

Albümleri : 1980 - Şikayetim Var 1981 - Islak mendil 1982 - Bayramın Olsun 1982 - İkimizin Yerine 1983 - Dostlar Sağolsun 1984 - Yıkılan Gurur 1984 - Bir Akşam Üstü 1985 - Vazgeçtim Senden 1986 - I Love You 1987 - Deli Gönlüm 1987 - Halk Konseri 1 1988 - Aşk Burcu 1989 - Müzikli Bir Masal 1990 - Bir Tanesin Sen 1991 - Son Şarkı 1992 - Gökkuşağı 1993 - İkimiz De Sevdik 1994 - Görüşürüz 1995 - Yalnız Kaldım 1996 - Yağmur Var Gözlerimde 1997 - Hadi Git 1998 - Nostalji 2000 - Bizim Hikayemiz 2001 - Dokunsalar Ağlarım 2003 - O Gece 2006 - Ben Bu Gece Ölmezsem 2008 - İyi Günde Kötü Günde Filmleri : 1982 - Islak Mendil 1982 - Nikah Masası 1983 - Dostlar Sağolsun 1984 - Yıkılan Gurur 1984 - Sevmek Yeniden Doğmak 1985 - Bir Akşam Üstü 1985 - Unutursun Diye 1985 - Vazgeçtim Senden 1986 - Seni Seviyorum 1986 - Sevda Rüzgarı 1986 - Ağlama 1987 - Şoför Parçası 1987 - Baba Yüreği KEREM BURSİN KİMDİR?

Güneşi Beklerken dizisinin yakışıklı mı yakışıklı Kerem'i Kerem Bursin, genç kızların meraklarını celp ediyor. Kerem Bursin kimdir? Kerem Bursin'in sevgilisi kimdir? Çok acayip şaşıracağınız bu haberde, sizlere adınis kaslarıyla meşhur Kerem Bursin'in sırlarını ifşa edeceğiz. Kerem Bürsin hakkında herşey Spothaber.com'da.

Özellikle Beyazıt Öztürk'ün kafasını adonis kaslarına taktığı Kerem Bursin kimdir? Güneşi Beklerken dizisinde ortalığı yakıp kavuran Kerem Bursin'in sevgilisi kimdir? Özellikle baş rol oyuncusu Hande Doğandemir ile yakıştırılan Kerem Bursin, sağ gösterdi sol vurdu. Diğer baş rol oyuncusu olan Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşayan Kerem Bursin hakkında bilmedikleriniz Spothaber.com'da. Kerem Bürsin'in adonis kaslı fotoğrafları da burada.

Kerem Bursin gerçek adıyla Kerem Bürsin'in hayatı ve vikipediası ney ? Adonislerini nasıl yaptı? Zeyker'in yaşı kaç? Zeyker'in sevgilisi varmı ?ZEYKER hayranlarının büyük bir hayranlıkla takip ettiği, adonis kaslarıyla genç kızların sevgilisi oyuncu Kerem Bursin kimdir? Güneşi Beklerken dizisinin yakışıklı Kerem'i Kerem Bursin'in sevgilisi kim? İşte tüm ayrıntılar ve Yağmur Tanrısevsin'in biyografisi. Kerem ile Zeynep ile sevgili mi?

Kerem Bursin ile Zeyker sevgili mi? Sevgilileri kim? Sevgilisi kim? ikiside kaç yaşında tahmin edemmessiniz ancak ikisininde  çok başarılı oyuncular olduğu kesin.Güneşi Beklerken dizisinde adonisli kaslarıyla gönülleri fetheden ve özellikler hedef kitlesini genç kızların oluşturduğu Kerem Bursin, bir hayli popüler, bir hayli iddialı. Kerem Bursin'in sevgilisi kim diye sürekli aranıyor, henüz net görüntü alınamamış olsa da, Kerem'in dizi partnerlerinden Melis karakterine hayat veren Yağmur Tanrısevsin olduğu söyleniyor. Hande Doğandemir olsun diye bekleyen ZEYKER'ler, Hande Doğandemir'in Okan Yalabık ile birlikte olduğunu da unutmamalı.

İkili arasındaki aşk iddiaları doğru mu? 

Kerem Bursin kimdir? Kerem Bursin kime aşık? Kerem Bursin sevgilisi hakkında ne dedi? Kerem Bursin ve sevgilisi merak ediliyor? Güneşi Beklerken dizisinin emrak edilen ismi Kerem Bursin'in gerçek sşkı kim?

Kanal D ekranlarının en çok seviglen ve Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Güneşi Beklerken dizisinin başrol oyuncusu Kerem Bursin son günlerde sevgilisi ile gündeme geliyor? Kerem Bursin'in sevgilim yok dese de magazin dünyasında sular durulmuyor. Yağmur Tanrısevsin ile beraber olduğu söylenilen Kerem Bursin bu konu ile ilgili herhangi bir çaıklama yapmadı. Bakalım genç oyuncu neler söyleyecek?


Yağmur Tanrısevsin Kerem'in gerçek aşkı çıktı 

Rol aldıkları dizide iki sevgiliyi canlandıran Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladı. Uzun süre Amerika’da oyunculuk eğitimi alan ve Eric Morris’in öğrencisi olan Kerem Bursin, Türkiye’deki ilk oyunculuk deneyimini ‘Güneşi Beklerken’ dizisindeki ‘Kerem’ rolüyle yaşadı.

Yağmur Tanrısevsin kimdir?

Yağmur Tanrısevsin aslen Mersinlidir. Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü öğrencisidir. Craft Oyunculuk Atöylesinde eğitim almaktadır. İstanbul’a iki yıl önce üniversite sınavında Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü’nü kazanınca gelmiş. Hala İstanbul’a alışamadığını söyleyen Tanrısevsin, “Bu şehrin kalabalığı beni yoruyor. İki üç haftada bir mutlaka Mersin’e, ailemin yanına gidiyorum.” diyor. Oysa İstanbul’a alışması için güçlü bir nedeni var. Zira bu şehir ona şöhretin kapısını açtı. Rol aldığı ilk dizi ‘Adını Feriha Koydum’da, Emir-Feriha aşkını bozan Ece karakteriyle şimdiden herkesin tanıdığı bir yüz oldu. Hatta diziye son sezonda girmesine rağmen, altı ay gibi kısa bir sürede ‘Ece’yi sevenler ve sevmeyenler’ olarak dizi izleyicisini ikiye bölmeyi başardı. Peki kısa sürede gelen ün, ona ne kazandırdı? “Karşılıklı sevgiyi öğrendim” diyor. Hızla gelişen bu duruma alışmaya çalışıyor. Arkadaşlarının “Sende kamera ışığı var”, “Yüzün ekrana çok yakışır” sözleri ile heveslenip Craft Oyunculuk Atöylesi’nde eğitim almaya başladığında, böyle bir çıkış yakalayabileceği aklına bile gelmemiş aslında. Bir yıl sonra bağlı olduğu ajanstan Ece karakteri için teklif gelince önce şaşırmış. İlk rol için epey iddialı bir başlangıç yapmış. Yağmur Tanrısevsin Temmuz 2013 ten Beri Kanal d de Yayınlanan Güneşi Beklerken Dizisinde Melis Karakterini Oynamaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku