Magazin:
Karagül 18.bölüm fragmanı izle yeni bölüm fragmanı hd izle

Karagül yeni bölümü ile ekranlarda fırtına gibi esti geçti. Karagül 18.bölüm ile 25 ekim cuma akşamı yine Fox Tv ekranlarında olacak. Karagül yeni bölüm fragmanı ile spothaber.com'da yerini alacaktır.

 

Karagül yeni bölüm fragmanı her zaman olduğu gibi yine sitemizde yerini alacak. Karagül 18.bölüm fragmanı yayınlanır yayılanmaz sitemizde yerini alacaktır. Karagül yeni fragman yayınlanınca ekranlarda aynı zamanda sitemizde yerini alacak.

 

Karagül yeni bölüm fragmanında neler olacak? Karagül 18.bölüm fragmanı her zaman olduğu gibi yine sitemizde yerini alacak. Karagül 18.bölüm fragmanında neler olacak? 

 

Narin korktuğu başına gelecek. Baran'ı ne kadar sakınsa da Ebru'dan Baran kardeşlerine sahip çıktı. Kendal Ebru'yu odada gırtlağına çöktü dışarda kalan Rüzgar ve diğer çocuklar tedirgindir. Rüzgar astım krizine girdi. O anda Baran'ın kardeşlik duygusu kabarır. İçeriye dalan Baran ve Kendal karşı karşıya gelir. Bu olay Kendal için büyük bir şoktur. Baran bir adım da yaklaşmıştır kardeşlerine bu durum Narin'in uykularını kaçırır. Ne yapıp yapıp Baran'ı uzak tutmalı onlardan. Karagül 18.bölüm fragmanı izlemek için bizi takip edin..

 

Özlem ise bütün parçaları birleştirmeye çalışıyor. Özelm bu düğümü çözer çözmesine de sonu ne olur belli olmaz.

 

Ada Kendal'ın büyük sırrını öğrenmiş ve bunu annesiyle paylaşır. Ebru bütün dik başlılığı ile Kendal'ın karşısındadır. Aslında Kendal'ın değil Kadriye'nin karşısına dikilmiştir.

 

Karagül 18.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacaktır. Karagül 18.bölüm nelere gebe?

 

Karagül 18 bölüm büyük olaylarla bizleri ekran başına toplamaya hazırlanıyor.

 

D. Yorgun

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku