Magazin:
Karagül canlı izle (23.bölüm) Fox tv izle

Karagül bugün yepyeni bölümü ile Fox Tv ekranlarında olacak. Karagül yeni bölümde şok gelişmeler yaşanacak. Karagül'ü internetten izlemek isteyenler için linkimiz haberimizin içinde yerini aldı.

Fox Tv'nin sevilen dizisi Karagül yeni bölümü ile bu akşam Fox Tv ekranlarında olacak. Karagül canlı izlemek isteyenler için linkimiz spothaber.com farkıyla sitemizde olacaktır. Karagül izle. Fox Tv canlı izle

Özlem çocuğunu kaybetme tehlikesi yaşıyor. Fox Tv 'nin sevilen dizisi Karagül bugün yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Karagül canlı izle. Karagül yeni bölüm izle. Karagül yeni bölüm izle.

Karagül 22.bölüm ile bu akşam yine ekranlarda fırtına gibi esmeye geliyor. Karagül 'de neler yaşacak? Karagül yeni yepyeni bölümü ile karşımıza geliyor bu akşam. İnternet üzerinden izlemek isteyenler için linkimiz aşağıda yerini aldı. Karagül canlı izle. Karagül yeni bölüm canlı izle. Fox TV canlı izle, karagül canlı izle, karagül 23.bölüm canlı izle

KARAGÜL CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

Fox Tv'nin sevilen dizisi Karagül'de fırtınalar kopuyor. Konak kazan gibi kaynıyor. Özlem'in acısı herkesi yaktı. Karagül 23.bölüm fragmanı her zaman olduğu gibi yine sitemizde yerini aldı. Karagül yeni bölüm fragmanı olay olacak.

Karagül yine ekranalrda fırtına gibi esti. Özlem düştüğü yerde bebeğini kaybetti. Özlem'in bu acısı herkesi yaktı. Karagül canlı izle. Karagül yeni bölüm canlı izle. Fox TV canlı izle, karagül canlı izle, karagül 23.bölüm canlı izle spothaber.com farkıyla

Özlem'in yıllardır duyduğu evlat hasreti sönmüştü ki evladını kaybedince o acı alevlendi. Özlem artık tehlikeli bir hal aldı. Bunun acısını herkesden çıkaracak. Karagül 'de fırtınalar koptu.

Özlem artık Kendal için büyük tehlike. Özlem bildiklerini bir anlatsa olay olur olay. Özlem Baran'ın aslında Ebru 'nun çocuğu olduğu bir duyulsa. Değil konak Halfeti yanar.  Karagül yeni bölüm fragmanı izle. Karagül canlı izle. Karagül yeni bölüm canlı izle. Fox TV canlı izle, karagül canlı izle, karagül 23.bölüm canlı izle spothaber.com farkıyla

Kendal bu hatasını ne kadar düzelmek de iste artık bu imkansız. Hayattaki en tehlikeli varlık evladı ellerinden alınmış bir annedir. Hele bu bir de Özlem ise eyvah ki eyvah..

Kendal için büyük bir korku haline geldi Özlem. Rüyalarına bile girer oldu. Bu durumdan etkilenmeyen tek isim ise Narin. Narin sırrının ortaya çıkmasından dolayı korkulu günler yaşıyordu. Ama artık daha da kötü günler bekliyor Kendal ve Narin'i..Karagül canlı izle. Karagül yeni bölüm canlı izle. Fox TV canlı izle, karagül canlı izle, karagül 23.bölüm canlı izle spothaber.com farkıyla

Karagül yeni bölüm 29 Kasım da Fox Tv ekranlarında olacak..

 

D. Yorgun

 

Narin’in artık üzerindeki baskılara dayanamayıp isyan etmesi, konağın içinde ki dengeleri yeniden yerinden oynatır. Narin, bu güne kadar yüzleşemediği ve kaçtığı gerçeği, Baran’a söyleyecek kadar sınıra gelir. Ebru, Ada, Maya ve Rüzgâr’la birlikte, her şeye ve herkese rağmen ayakta kalıp, aile olarak kalabilmenin tadını çıkarırken, konaktaki büyük aile, sırlar yüzünden çatırdamaktadır. Özlem’in, bebeğini kaybettikten sonra içine düştüğü boşluk, ona belki de geri dönemeyeceği hatalar yapmasına sebep olacak bir yere doğru sürükler. Özlem’in kızına karşılık, Sibel’in oğlu, Özlem’in hesaplarının sonucudur. Kendal’ın içindeki şüphe günden güne ağırlığını artırmaktadır. Baran’ın mı, Sibel’in mi kendisine yalan söylediğini anlayamayan Kendal Ağa, kendi sınırlarını zorlamaktadır. Ayşe ve Baran konak içinde artık sürekli birbirlerini görseler de, Ayşe’nin içinde bulunduğu baskı ve Baran’ın sıkışmışlığı yüzünden, her geçen gün birbirlerinden uzağa düşmektedirler. Bu durum, Baran’ı konaktan ve babası bildiği Kendal Ağa’dan iyice uzağa düşürür. Bu durum kimse görmek istemese bile en çok Narin’i yaralar.

Bebeğini kaybeden Özlem’in içine düşen ateş, konağı da tutuştururken, Ebru’nun yıllardır sönmeyen ama küllenen evlat acısını da yeniden alevlendirir.

Özlem için artık hayat, eskisi gibi olmayacaktır.

Kendal Ağa belki de bundan sonra en çok Özlem korkması gerektiğini öğrenecektir.

Kadriye ana, konağın bel kemiği olmaya devam etse de, bu acı onun da belini bükerken, Kendal’a belki de ilk defa Kendal Ağa’nın bile bir daha unutmayacağız sözlerle karşılık verir.

Sibel’in konağa zorla getirilip yerleştirilmesinden en büyük payı alan Ayşe, artık okulda alay konusu olmuş ve kimsenin yüzüne bakama hale gelmiştir.

Ayşe’nin yanında dimdik durmaya çalışan Baran içinse okulda zor günler başlar.

Sibel’le karşılaşmak istemeyen Baran’ın konaktan ayrılıp bir süre Fırat’la yaşamaya karar vermesi ile birlikte kardeşler arasındaki yakınlık ilerlerken, bu durum Narin’in acısını tetikler.

Son Bölüm Yorumları

Kadin Olmak: "yakisiyorlar,narine ask iyi gelir kafasi dagilir,baran baran diye kafayi yedi kadin,kendalin oglu olacakya barandan vazgecti bile,narininde olsun cocugu oda vazgecsin....."

TC Reşit Kılıç: "ateş bacayı sarmış."

Ibrahim Rabia Koca: "Narinin artik a... olma zamanı geldi bence :)))))))."

Sencer Erdem: "Özlemin rüyasını izleyecez bu hafta."

Efe Kan: "aynen hiç bişi gercek degildir."

Berfu Yılmaz: "Özlem'de olmasa herkes dünden razı zaten."

Digor Pulhi Christina: "ay su cumada gelmek bılmedı bir türlü pufff."

Ada Günes: "Ruyamda gorsem inanmam ilk defa ozleme aciyorum."

Esra Canbay: "Kedin rüya dir oda."

Sevil Aydın: "Özlem harika ya."

Seninle ilk defa": "Bir gün karşılaşağız seninle..."

Efe Kan: "narin yeni bölümde kendini asıyor."

Özlem Çelebi: "Supersin ozlem adas."

Mustafa J Koc: "Ozlem geliiiiiin,,,,."

Ümmü Eren: "aferim özlem süpersin cnm.."

Hande Güven: "rüya değill kendal besık yaptırıyoo ogluna kıskanıo onu yakıoo bence."

Müjde Avcı: "kendalın aldgı beşiği yakıyo yeni bölmde."

Serife Tilki: "AYNEN ÖZLEMMM."

Betül İriş: "2 fragman yayınladımı."

Betül Ökeer: "Sabırsızlıkla bekliyoruzzzz."

Fatma Ebru Sever: "Hakettiler bnce narin kendal aga kadriye ana ..."

Fatma Ebru Sever: "Ruya deildi bnce kendala gunahinla yuzles gel dedii."

Fatima Qasanova: "OZLEM VAR YA...."

Belki Birgün Tesadüfen: "ya o fragmanda merdıven kırkuluklarından dusenne arkadaslar anlamadım hanı cıglık atıyo herkes o an ?."

Sezayi Albay: "Cuma günü Naririn gercek yüzü cikar Insallah."

Digor Pulhi Christina: "o kendal gebersın zaten fazlalık."

Suna Yavrutürk Ertuş: "ayse kazimi gordu neden sibele soylemedi tanimiyormu enistesini."

Eirini Sali Oglou: "dogru ya neden soylemedi???."

Mert Yazıcıoğlu, 1993 doğumlu. İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme Bölümü’nde okuyan Yazıcıoğlu, şu sıralar Fox TV’de yayınlanan Karagül dizisinde canlandırdığı Baran karakteri ile ekranlara geliyor. Daha önce Kayıp Şehir dizisinde ve Dedemin İnsanları filminde rol alan Mert Yazıcıoğlu, istediği mesleğin bu olduğunu ve yolunda emin adımlarla ilerleyeceğini üstüne basa basa söylüyor. Gelin, oyunculuğa gönül vermiş Mert Yazıcıoğlu’nu daha yakından tanıyalım…

Öncelikle sizi kısaca tanıyalım. Oyuncu olmadan önce neler yapıyordunuz?

Oyuncu olmaya karar vermeden önce tekdüze bir hayat yaşıyordum diyebilirim. Sabah kalkıp okula giden, akşam ise arkadaşlarıyla dışarı çıkan bir Mert vardı.


 

İşletme bölümünde okuyorsunuz ama oyunculuğu seçmişsiniz. Oyuncu olma kararınızdaki en büyük etken neydi? Okuduğunuz bölümle ilgili bir şey yapmayı düşünüyor musunuz?

İtiraf etmeliyim ki ben utangaç ve çekingen bir insandım. Oyunculuk, hayallerimi süsleyen bir işti. Kâğıt üzerinde yazılıp çizilen bir karaktere hayat vermek beni çok heyecanlandırıyor, bu heyecanın her zaman süreceğine inanıyorum. Kendi bölümümle ilgili bir iş yapmayı düşünmüyorum. İstediğim meslek buydu ve bu yönde sağlam adımlarla ilerlemek istiyorum.

Oyunculuk hikayeniz nasıl başladı? Oyunculukla ilgili bir eğitim aldınız mı?

Arkadaşımın oynadığı bir dizi setine gittim ve orda Can Sipahi’yle tanıştım. Sağ olsun bana çok yardımcı oldu ve beni Sumru Onat’ın sahibi olduğu Cast 33’e yönlendirdi. Farklı farklı deneme çekimlerine gittim ve bir gün Ümit Çırak’la tanıştım. Ümit Çırak bana eğitim almayı isteyip istemediğimi sorduğunda gerçekten çok heyecanlandım ve kabul ettim. Oyunculuk eğitimiyle birlikte Kayıp Şehir dizisinde Furkan rolüyle başladım. Yani benim için bir eğitim alanı daha oluştu.

Karagül dizisine nasıl dâhil oldunuz?

Eğitimimin 4. ayında teklif geldi. İlk haberi aldığımda korkmuştum çünkü daha eğitimimi tamamlamamıştım ve bu büyük bir projeydi. Altından kalkamayacağımı düşünmüştüm. Akıl hocam, değerli insan, Yazar Ahmet Cemal ile bir telefon konuşması yaptık ve sonrasında işi kabul ettim.

Dizide çok başarılı isimlerle beraber rol alıyorsunuz. Bu durum sizi heyecanlandırıyor mu?

Fazlasıyla hem de. Elimden geldiğince onları izlemeye çalışıyorum. Bu meslekte usta çırak ilişkisi var ve bu kadar deneyimli kişilerle çalışmak benim daha hızlı gelişmemi sağlıyor.Sette diğer oyuncularla aranız nasıl? Eğlenceli bir ortam mı yoksa ciddi mi?

Sette bir aile gibiyiz. Herkesle ayrı bir bağım var. Bence çok eğlenceli bir ortam. Önce işimizi yapıyoruz sonra eğleniyoruz, en çok hoşuma giden de bu.

Çekimlerin şehir dışında olması sizi zorluyor mu?

Evet, açıkçası zorluyor ama bir yandan da işinize daha fazla odaklanabiliyorsunuz.

Sizin ailenizle aranız nasıl? Yoğun çalışma temposundan onlara vakit ayırabiliyor musunuz?

Gayet iyi. İki haftada bir İstanbul’a gitmeye vaktim oluyor. Oradayken zamanımın çoğunu onlarla geçirmeye çalışıyorum.

Tek çocuk musunuz?

Benden 5 yaş büyük bir abim var.

Dizinin yeni sezonunda bizleri neler bekliyor? Gerçek annenin kim olduğunu bu sezon öğrenecek misin? Biraz ipucu alsak ilerleyen bölümlerle ilgili… :)

Yeni sezona çok iyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Gerçek annemi öğrenip öğrenemeyeceğimi henüz bilmiyorum ama en az seyirciler kadar ben de heyecanla bekliyorum.

Kendinizi izlerken beğeniyor musunuz ya da nasıl hissediyorsunuz?

Açıkçası beğenmek ya da beğenmemek gibi bir düşünce olmuyor kafamda. Kendimi izlemek, eksik kaldığım yerleri görmek açısından iyi oluyor.

Ünlü olmakla hayatınızda neler değişti?

Sorumluluklarım arttı. Bir gün içerisinde sabahtan akşama kadar yaptığım birçok şey değişti ama genel olarak baktığımızda kişiliğimde bir değişiklik yok.

Dışarıdan nasıl tepkiler alıyorsunuz, özellikle kız hayranlarınızdan?

İnsanlar tarafından sevilmek ve sayılmak çok güzel bir şey. Oynadığım karakter insanların hafızasında yer etmiş. Genelde kendi adımdan çok dizideki karakterin adıyla sesleniyorlar bana.

Özel hayatınızda biri var mı peki?

O kadar yüksek tempoda çalışıyoruz ki özel hayatıma çok kafa yoramıyorum. Çok kalıplaşmış ama doğru bir şey.


10 Mayıs 1993 yılında İstanbul’da doğan Mert Yazıcıoğlu, Aydın Üniversitesi İşletme öğrencisi. Oyunculuğa ilk kez Dedemin İnsanları  filmi ile başlayan Mert Yazıcıoğlu, daha sonra Kayıp Şehir dizisinde böbrek hastası Furkan‘ı canlandırdı. Şimdilerde ise Karagül dizisinde Baran karakterimi canlandırıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku