Magazin:
Karagül canlı izle donmadan kesintisiz izle FOX TV canlı izle

Karagül yeni bölümü canlı izlemek mümkün. Karagül yeni yepyeni bölümü ile bu akşam Fox Tv ekranlarında olacak. Karagül yeni bölümünde muhteşem bir dönüş gerçekleşiyor.

Karagül yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Karagül canlı donmadan kesintisiz izlemek mümkün. İnternet kullanıcıları için Karagül yeni bölümü canlı izlemek mümkün. Karagül yeni yepyeni bölümü ile heyecanı doruklara taşıyacak. Murat yani Özcan Deniz'in dönüşü bekleniyor. Murat'ın dönmesiyle bütün dengeler değişecek. Karagül canlı izle

 

Karagül yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Karagül 18.bölüm 25 Ekim cuma akşamı Fox Tv ekranlarında olacak. Karagül 'de Kendal için büyük tehlike geldi çattı. Kendal öldürdüğünü sandığı kardeşinin dönüşüyle yıkılacak. Artık herşey çok farklı olacak. İşte Karagül 15.bölüm fragmanı..

Evet Karagül'de Kendal devrinin kapanmasına çok az kaldı. Kendal'ın öldürmeye çalıştığı Murat dönüyor. Özcan Deniz Karagül'e dönüyor. Karagül 18.bölüm ile yine ekranlarda fırtınalar estirecek. Karagül yeni bölümü 25 Ekim cuma akşamı yayınlanacak. 

Karagül 18.bölüm fragmanı yayınlandı. Kendal'ın karşısına dikilecek. Herşeyin hesabını bir bir soracak. Karagül 18.bölüm ile tam anlamıyla fırtınalar estirecek. Kendal'ın kötülüklerine sadece Murat dur diyebilecek. Murat (Özcan Deniz) dikiliyor karşılarına. Herşey bambaşka olacak. Karagül 18.bölüm ile 25 Ekim cuma akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.

 

KARAGÜL CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

Karagül yeni bölümü ile ekranlarda fırtına gibi esti geçti. Karagül 18.bölüm ile 25 ekim cuma akşamı yine Fox Tv ekranlarında olacak. Karagül yeni bölüm fragmanı ile spothaber.com'da yerini alacaktır.

 

Karagül yeni bölüm fragmanı her zaman olduğu gibi yine sitemizde yerini alacak. Karagül 18.bölüm fragmanı yayınlanır yayılanmaz sitemizde yerini alacaktır. Karagül yeni fragman yayınlanınca ekranlarda aynı zamanda sitemizde yerini alacak.

 

Karagül yeni bölüm fragmanında neler olacak? Karagül 18.bölüm fragmanı her zaman olduğu gibi yine sitemizde yerini alacak. Karagül 18.bölüm fragmanında neler olacak? 

 

Narin korktuğu başına gelecek. Baran'ı ne kadar sakınsa da Ebru'dan Baran kardeşlerine sahip çıktı. Kendal Ebru'yu odada gırtlağına çöktü dışarda kalan Rüzgar ve diğer çocuklar tedirgindir. Rüzgar astım krizine girdi. O anda Baran'ın kardeşlik duygusu kabarır. İçeriye dalan Baran ve Kendal karşı karşıya gelir. Bu olay Kendal için büyük bir şoktur. Baran bir adım da yaklaşmıştır kardeşlerine bu durum Narin'in uykularını kaçırır. Ne yapıp yapıp Baran'ı uzak tutmalı onlardan. Karagül 18.bölüm fragmanı izlemek için bizi takip edin..

 

Özlem ise bütün parçaları birleştirmeye çalışıyor. Özelm bu düğümü çözer çözmesine de sonu ne olur belli olmaz.

 

Ada Kendal'ın büyük sırrını öğrenmiş ve bunu annesiyle paylaşır. Ebru bütün dik başlılığı ile Kendal'ın karşısındadır. Aslında Kendal'ın değil Kadriye'nin karşısına dikilmiştir.

 

Karagül 18.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacaktır. Karagül 18.bölüm nelere gebe?

 

Karagül 18 bölüm büyük olaylarla bizleri ekran başına toplamaya hazırlanıyor.

 

 

ÖZCAN DENİZ ARTIK KARAGÜL'DE

Fox Tv'nin en çok izlenen dizisi Karagül'e büyük sürpriz. Özcan Deniz ilk bölümde rol aldığı diziye geri dönmeye hazırlanıyor. Kargül'de büyük gelişme yaşanıyor. Kendal tarafından denize atılan Murat geri dirilip dönüyor.

FOX'da ekrana gelen "Karagül"ün ilk bölümlerinde yer alan ve daha sonra senaryo gereği Fırat Nehri'nde kaybolan Özcan Deniz, geri dönüyor

Cuma akşamları yayınlanan Karagül dizisinin yapımcısı Şükrü Avşar, reyting mücadelesinde daha güçlü olmak için Özcan Deniz'in geri döneceğini söyledi. Avşar, Özcan Deniz'in yeni filminin Avrupa galası nedeniyle 2 ay sonra diziye geri döneceğini açıkladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku