Magazin:
Karagül canlı izle Fox Tv izle

Karagül her hafta olduğu gibi bu haftada ekranların tozunu attırmaya geliyor. Karşısında Med Cezir gibi güçlü Huzur Sokağı gibi oturmuş bir dizi olmasına rağmen Karagül her hafta reytinglerinden ödül vermiyor. Karagül canlı izlemek mümkün. Karagül canlı izlemek için haberimizin içindeki linki tıklamanız yeterli olacaktır.

 

Karagül yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Karagül canlı donmadan kesintisiz izlemek mümkün. İnternet kullanıcıları için Karagül yeni bölümü canlı izlemek mümkün. Karagül yeni yepyeni bölümü ile heyecanı doruklara taşıyacak. Kendal  bir oğlu olacağı için çok heyecanlı. Konakta herşey artık daha farklı olacak.

 

KARAGÜL CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

 

Karagül yeni yepyeni bölüm fragmanı izle (19.bölüm) Murat ne zaman dönecek merak konusu oldu. Murat'ın yani Özcan Deniz'in Karagül'e dönüşü bekleniyor. Murat ne zaman ortaya çıkacak? Karagül 19.bölüm fragmanı yayınlandı. Karagül 19.bölüm fragmanını haberimizin içindedir. Karagül yeni bölüm fragmanı spothaber.com'da yerini aldı.

Karagül 19.bölüm fragmanı izle 1 Kasım yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Karagül 19.bölümde bütün dengeler değişti. Kendal bir oğlu olacağını öğrenince Sibel'i başının tacı yapıyor. Karagül yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Karagül 19.bölüm fragmanı izlemek için haberimizin içindeki videoyu tıklamanız yeterli olacaktır.

 

Ada gördüklerini yanlış yorumlar. Annesini babasını aldatmak ile suçlar. Ebru yaşadıklarından sonra buna katlanamaz ve tokadı basar Ada'ya. Kedal ise Sibel'in oğlu olacağını yani kendinin bir oğlu olacağını öğrenince bayram yapar. Karagül 19.bölüm fragmanı yayınlandı. 

Konak'a gelen Sibel 'in en büyük düşmanı ise Özlem oluyor. Sibel için zor günler başlamıştır. Karaügül 19.bölüm fragmanı yayınlandı.

İşte beklenen Karagül 19.bölüm fragmanı izle

 

Karagül'de dengeler değişti. Ebru karagül yetiştirmeye başladı. Ayakta durmaya çalışıyor. Karagül yeni bölüm fragmanı ile sitemizde yerini alacaktır. Karagül 19.bölümde neler olacak? Karagül yeni bölüm fragmanı burada. Karagül'de Rüzgar ve Baran'ın yakınlaşması ilerledi Baran artık diğerleri ile de yakınlaşmaya başladı. Narin'in ise uykuları iyice kaçtı.

Karagül 19.bölüm fragmanı yeni bölüm ile 1 Kasım 2013 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Karagül yeni yepyeni bölümü ile ekranlarda olacak. Karagül her hafta olduğu gibi bu haftada yeni bölüm fragmanı ile sitemizde yerini alacak. Karagül 19.bölüm fragmanında neler olacak?

Karagül yeni bölümü ile yine Fox Tv ekranlarında yerini aldı. Karagül yeni yepyeni bölüm fragmanı ile sitemizde yerini aldı. Karagül 'de büyük bir şok yaşandı. Karagül 'de büyük olaylar yaşanıyor. Karagül 19.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak. Karagül'de Kendal'ın yeri git gide daralıyor. Baran da artık çok farklı düşüyor amcası gibi değil babası gibi olma yolunda. Karagül yeni bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak. Karagül 19.bölüm fragmanı sitemizde..

 

Karagül yeni bölüm ile ekranlarda fırtınalar estirdi. Baran ve Ebru'nun yakınlaşması olay oldu. Kendal Ebru'yu korkutmak için bir plan yaptı. Ebru karakol'un önünde beklerken bir kadın gelir ve O'nu alır götürür. Baran 'da oradaydı ve Ebru'yu takip etti. Ebru'yu bir eve götürdüler ve gözünü korkutacakken Baran birden gelir ve kurtarır Ebru'yu.. Karagül 19.bölüm fragmanı sitemizde yerini aldı.

 

Karagül 'de anne ve oğul yakınlaşması gözlerimizi yaşarttı. Baran'ın içindeki fırtınaya şahitlik yaptı Ebru.. Kendal'ın ise yumuşamaya hiç niyeti yoktur. Üstüne üstlük bir de Baran'ın Ebru'yu kurtardığını duyunca deliye döndü. Karagül 19.bölüm de neler olacak? Baran, Ebru ve çocuklar nasıl yakınlaşacaklar?

 

Murat döndü mü?

Ebru ile Narin bir kez daha karşı karşıya gelmesi nelere sebeb olacak?

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku