Magazin:
Kelime oyunu neden bitti?

Daha önce Bloomberg HT de yayın hayatına başlayan yarışma daha sonra Show Tv de ekranlara gelmeye başladı. Dün sosyal medyada Kelime Oyunu'nun bittiğine dair bilgiler dolaşamaya başlamıştı. 

Show TV'nin yeterli reyting alamadığı gerekçesiyle yayından kaldırdığı programlardan biri olan 'Kelime Oyunu'nun sunucusu Ali İhsan Varol, programın yayından kaldırılacağından önceden haberi olmadığını belirterek ''Kanaldan bana verilen bilgi de etrafta yazanlar gibidir. Başka bir açıklama yapmadılar'' dedi.

hurriyet.com.tr'ye konuşan Ali İhsan Varol, kanalın kendisine de bir açıkama yapmadığını dile getirirdi. Varol, yılbaşı nedeniyle çekilen ve Cem Yılmaz'ın konuk olduğu programla ilgili olarak ise kendisine bilgi verilmediğini ancak yayınlanacağını tahmin ettiğini belirtti.

Varol,  'Kelime Oyunu' nda sorduğu Gezi parkı eylemleri sırasında eleştiren sorularıyla dikkat çekmişti. Varol, yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarına da duyarsız kalmayarak  'halk arasında rüşvet alan' şeklinden bir soru sormuş, sorunun cevabını ise 'yiyici' olarak belirtmişti.

Ali İhsan Varol'un yaptığı açıklama şöyle:

" Bana verilen bilgi de etrafta yazanlar gibidir. Birkaç programla birlikte Kelime Oyunu da yayından kalktı. Başka bir açıklama yapmadılar.  Yarışmadaki 'Halk ağzında rüşvet alan kişi" sorusu yayından kaldırılmayı tetiklemiş midir, bilemiyorum. Ben de sormadım. Sonuç olarak kanalın kararı, belki de umdukları kadar reyting alamadık. Cem Yılmaz'ın yarıştığı yılbaşı programıyla ilgili bir şey söylemediler. Yayınlacaklardır herhalde... O kadar da değildir.." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku