Magazin:
Kerem Bursin ve Hande Doğandemir sevgili mi? İşte bomba iddia..

Kanaltürk'te yayınlanan 'İkinci Sayfa' programına konuk olan televizyon eleştirmeni Oya Doğan, Kerem Bursin ile Hande Doğandemir arasındaki aşk iddialarına yanıt verdi

Geçtiğimiz hafta 'Güneşi Beklerken' dizisinin setini ziyaret eden televizyon eleştirmeni Oya Doğan, Kerem Bursin ve Hande Doğandemir arasında aşk olup olmadığına ilişkin iddialara açıklık getirdi.

Oya Doğan, ''Kerem Bursin ile Hande Doğandemir arasında aşk yok. Zaten Hande, Okan Yalabık'la beraber ve çok iyi giden bir ilişkileri var. Ama Kerem ile çok iyi arkadaşlar. Birbirlerine karşı çok saygılılar. Bu da zaten ekrana çok yansıyor.'' dedi.

''KEREM'İN HAYATINDA BİRİ VAR MI?''

Oya Doğan, sunucu Gülşen Yüksel'in ''Kerem'in hayatında biri var mı?'' sorusuna ise, ''Yokmuş'' diyerek yanıt verdi. Oya Doğan, ayrıca Kerem Bursin'in sarışın kızlardan hoşlandığını da söyledi.

HANDE DOĞANDEMİR VE OKAN YALABIK AŞKI ORTAYA ÇIKMIŞTI

"Güneşi Beklerken" dizisinin başrol oyuncusu Hande Doğandemir, sevgilisi Okan Yalabık'la böyle görüntülendi.Muhteşem Yüzyıl'ın Pargalı İbrahim'i Okan Yalabık ile oyuncu Hande Doğandemir'in 5 aydır gözlerden uzak yaşadığı aşk sonunda belgelendi. Kanal D'de yayınlanan "Güneşi Beklerken" dizisinin Zeynep'i Hande Doğandemir, fotoğrafları çekilirken yüzünü gizlemeye çalıştı.Yalabık fotoğrafını çeken muhabire şaşkınlık içersinde "Siz de nerden çıktınız?" diye sordu.Hande Doğandemir, yaptığı son röportajda özel hayatı hakkında şunları söylemişti: "Aşığım ve hiç olmadığım kadar huzurluyum. Her şeyi yaşamak istiyorum, hiçbir anı kaçırmadan. Onunla daha çok şey paylaşmak, daha çok zaman geçirmek. Aşkla insanın tüm algıları açılıyor.

Hande Doğandemir ile Okan Yalabık yakalandı

Hande Doğandemir ile Okan Yalabık yakalandı

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku