Magazin:
Kerem Bursin'in gerçek sevgilisi kim? Ortaya çıktıı

Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin aşkı sonunda patlak verdi. İddialara göre ikili büyük bir aşka yelken açmış. Yağmur dizide Kerem'e aşık Melis'i canlandırıyor. Melis Kerem'i bir türlü kendine aşık edememiş ve son bölümde bu konuda 'Sen zayıfsın,güzelsen,eğer,yani kitap gibisin aslında.Kapağına bakıyorlar senin.Eğer kapağın güzelse,senle ilgileniyorlar. eğer kapağın kötüyse,o zaman içinde yazılana bile bakmıyorlar.Umrunda bile olmuyo,seni önemsemiyorlar ' demişti. Anlaşılan Kerem kapağıda kitabı da çok sevdi.

Kerem Bursin'in karmaşık bir şak hayatı oldu. Bir esmer ile yakalanan Kerem Bursin şimdi de aynı dizide rol aldığı Yağmur Tanrısevsin ile birlikte olduğu iddia edildi. Kerem Bursin aşk hayatı kadar kafası da karışık gibi..

 

Kerem Bursin ile Yağmur Tansevsin'in aşk yaşadığı iddia edildi. Kerem Bursin'in bu aşkın ortaya çıkmaması için hedef şaşırttığı iddia edildi. Kerem de Yağmur'da genç ve bekarlar neden sakladılar merak konusu oldu.

 

Güneşi Beklerken dizisi ile genç kızların hayranı olan Kerem Bursin'in sevgilisi merak konusu olmuştu. Geçtiğimiz günlerde esmer bir güzel ile yakalanmıştı. Esmer güzelin yakışıklı oyuncunun sevgilisi olduğu söylenmişti ama bugün başka bir iddia atıldı ortaya. İddiaya göre Güneşi Beklerken dizisinde oynadığı rol arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile yeni bir aşka yelken açtı.

 

Rol aldıkları dizide iki sevgiliyi canlandıran Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladı. 
Uzun süre Amerika’da oyunculuk eğitimi alan ve Eric Morris’in öğrencisi olan Kerem Bursin, Türkiye’deki ilk oyunculuk deneyimini ‘Güneşi Beklerken’ dizisindeki ‘Kerem’ rolüyle yaşadı.

HEDEF ŞAŞIRTIYORLAR

Yakışıklığıyla genç kızların dikkatini çeken Bursin’in dizide sevgilisini oynayan Tanrısevsin’le aşk yaşadığı ortaya çıktı. Türkiye’ye adapte olmaya çalışan Bursin’e en büyük desteği Yağmur Tanrısevsin’in verdiği öğrenildi. İkilinin arkadaşlıkla başlayan ilişkileri de kısa süre sonra aşka dönüştü.

SADECE YAKIN ARKADAŞLARI BİLİYOR

Birlikteliklerini basından gizleyen Bursin ve Tanrısevsin’in aşklarını sadece yakın çevresi biliyor. Gözlerden uzak yerlerde buluşan çiftin çok mutlu oldukları konuşuluyor. Geçen günlerde Nişantaşı’nda esmer bir güzelle görüntülenen Bursin’in ise hedef şaşırtmak için özellikle basının karşısına çıktığı iddia edildi.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku