Magazin:
Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı izle yeni bölü 17 Ekim fragmanı hd

Polat Aksaçlı oldu çıktı. Cahit Elif'i kurtardı ama bir türlü gün yüzüne çıkamadılar. Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm merakla bekleniyor. Polat Alemdar namı diğer Aksaçlı sadece Akif ile iletişimde aynı zamanda Cahit 'te Polat'ın yaşadığından haberdar ama  bir türlü Adülhey öğrenemedi. Kurtlar Vadisi Pusu ilk zamanlarına geri dönüyor gibi. Ali Candan şimdi Polat Alemdar Polat Alemdar şimdi Aksaçlı.. Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı spothaber.com'da yerini alacak.

 

Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölümde Polat Alemdar yani Necati Şaşmaz yer alacak mı henüz netlik kazanmadı. Necati Şaşmaz yeni bba olduğu için bir kaç bölümde yer alamayacağı söylentisi mevcut oldu. Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı merakla bekleniyor. 

 

Elif babasına kavuşabilecek mi? Polat takası kamarelar ile takip ediyor. Bakalım Polat'ın yüreği dayanacak mı bu takasa. Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölümde baba ve kızın buluşması gerçekeleşecek mi?

 

 

Akif o pusudan sağ salim çıkmayı başaracak mı?

Pola Alemdar ekibine dayanmayıp gün yüzüne mi çıkacak? 

Akif ölüyor mu?

 

Bunların ve daha fazlasının cevabını Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı yayınlanınca göreceğiz. Hatta Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm'de bulacağız.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku