Magazin:
Kurtlar Vadisi Pusu canlı izle (201.bölüm) donmadan kesintisiz ATV canlı izle

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü ile ATV ekranlarında.. Küçük Elif Cahit abisiyle kavuştu. O an görülmeye değerdi. Diğer taraftan Polat ise adım adı kızını takip ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm canlı izleyebilirsiniz. 

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yeni bölümde neler olacak? Vadi'nin yeni bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız. 

KURTLAR VADİSİ PUSU'YU CANLI OLARAK İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yeni bölümde neler olacak?

atv'nin reyting rekortmeni dizisi "Kurtlar Vadisi Pusu" 11. sezonda yine atv ekranlarında...
Yeni sezonda Polat'ın koltuğuna kimin oturacağı ve dağılan İhtiyarlar Heyeti'nin yeniden kurulabilme süreci ağırlıklı konular olacak. Mısır, Suriye ve bölge sorunları hakkında bu sezon da çok şeyler söyleyecek dizi yine Türkiye'nin gündemini oluşturacak.

 

POLAT BABA OLDU

Necati Şaşmaz Nur Fettahoğlu ile süren uzun birlikteliğine nokta koyarak ani bir şekilde kendinden yaşça küçük Nagehan Kaşıkçı ile evlenerek dünya evine girdi. Necati Şaşmaz'ın mutluluğu katmerlendi.

Necati Şaşmaz'ın 12 Aralık 2012'de evlendiği Nagehan Kaşıkçı Şaşmaz, bu sabah 09:07’de bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.

Necati Şaşmaz babalık izni yapacak ve Kurtlar Vadisi dizisinin bir bölümünde oynamayacak.

 

NECATİ ŞAŞMAZ KİMDİR?

 

Muhammed Necati Şaşmaz (d. 15 Aralık 1971; Harput, Elazığ[4]), Türk sinema ve dizi oyuncusu.


Zaza kökenli olan Muhammed Necati Şaşmaz,Abdulkadir - Sahil Şaşmaz çiftinin oğludur. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini tamamladı, ABD'de 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerika'da yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekinceleri ve ısrarı üzerine Amerika'ya dönmekten vazgeçti. Hayatına Türkiye'de devam etme kararı alan Muhammed Necati Şaşmaz,Ankara'da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden sigorta acentesi'da Osman Sınav'la bir iş görüşmesine oturdu. Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye gitti. Osman Sınav'ın "Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum" sözlerine düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti.


Hayatını tamamen değiştirdiğini söylediği Kurtlar Vadisi projesine böyle başlayan Muhammed Necati Şaşmaz, özel hayatının kalmadığını, "Beni sadece Ankara'da ismimle çağırıyorlar, sigorta acentesi'de herkes "Polat" diyor." sözleri ile dile getirdi. Amerika'da kaldığı dönemde yeşil kart sahibi olan Şaşmaz, bedelli askerlikten yararlanarak, askerliğini 28 gün yaptı. Raci Şaşmaz (Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi) ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır


2013 Taksim Gezi Parkı protestoları için çözüm arayışına giren hükümet, sanatçıların da aralarında bulunduğu bir heyet kabul etmiş, Şaşmaz da bu heyet içerisinde Hasan Kaçan, Hülya Avşar gibi isimler ile birlikte yer almıştır. Toplantı sonrası yaptığı basın açıklaması sosyal medya Twitter'da bazı kesimin tepkisini toplamıştır.


Kendisi, Pana Film ve Pana Film yapımları hakkındaki iddialara Kurtlar Vadisi İnternet Sites ve Yazete adlı haber sitesi aracılığıyla cevap vermektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku