Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
22.11.2013 22:29:28

Med Cezir 11.bölüm fragmanı izle 29 Kasım yeni bölüm fragmanı

Med Cezir yeni bölümü ile ekranda fırtına gibi esmeye başladı. Med Cezir yeni bölüm fragmanı her zaman olduğu gibi bu haftada sitemizde yerini alacaktır. Med Cezir 11.bölüm fragmanı izlemek için sitemizden ayrılmayın.
Med Cezir 11.bölüm fragmanı izle 29 Kasım yeni bölüm fragmanı

Med Cezir'de dengeler bozuldu. Med Cezir yeni bölümü ile Star Tv ekranlarında fırtına oldu esti. Med Cezir 11.bölüm de neler olacak merak konusu oldu. Med Cezir yeni bölüm fragmanı izle. Med Cezir 11.bölüm fragmanı izle. Med Cezir yeni bölüm fragmanı izle. Med Cezir yeni fragman. Med Cezir yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Mira ve Yaman aşk sarhoşu. Sonunda beklenen buluşma gerçekleşti. Artık Mira'ya kimse engel değil. Ayakları yere basmıyor. Mira için hayat toz pembe bir hal alırken Yaman ne ile karşı karşıya kaldığının farkında. Yaman aslında Mira'nın kendisi için ne kadar imkansız olduğunun farkında ama ne yazık ki buna dur diyemiyor. Med Cezir yeni bölüm fragmanı izle. Med Cezir 11.bölüm fragmanı izle. Med Cezir yeni bölüm fragmanı izle. Med Cezir yeni fragman. Med Cezir yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Ender için zor günler başlıyor. Ender'in kız kardeşi gelmiştir. Asi bir ruha sahip bir kız kardeş ne kadar zor olur Ender için bir düşünün. Selim ile Ender arasındaki aşk neler kadir her geçen hafta biraz daha görüyoruz bunu. Geçen hafta Faruk ile iş gezisine giden Ender Selim'e olan sadakatını gösterdi bu durum bu hafta Selim için geçerli oldu.Med Cezir yeni bölüm fragmanı izle. Med Cezir 11.bölüm fragmanı izle. Med Cezir yeni bölüm fragmanı izle. Med Cezir yeni fragman. Med Cezir yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Diğer taraftan Sude kızının Yaman ile yaşadığı aşktan oldukça rahatsızdır. Bundan dolayı da ilk iş olarak Orkun ile iş birliği yapar. Orkun ise Yaman için ne duygular beslediği gün gibi aşikar. 

Med Cezir'in yeni bölümünde neler olacak merak konusu .

 

D. Yorgun

 

 

 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum