Magazin:
Med Cezir 11.bölüm fragmanı izle 29 Kasım yeni bölüm fragmanı

Med Cezir'de dengeler bozuldu. Med Cezir yeni bölümü ile Star Tv ekranlarında fırtına oldu esti. Med Cezir 11.bölüm de neler olacak merak konusu oldu. Med Cezir yeni bölüm fragmanı izle. Med Cezir 11.bölüm fragmanı izle. Med Cezir yeni bölüm fragmanı izle. Med Cezir yeni fragman. Med Cezir yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Mira ve Yaman aşk sarhoşu. Sonunda beklenen buluşma gerçekleşti. Artık Mira'ya kimse engel değil. Ayakları yere basmıyor. Mira için hayat toz pembe bir hal alırken Yaman ne ile karşı karşıya kaldığının farkında. Yaman aslında Mira'nın kendisi için ne kadar imkansız olduğunun farkında ama ne yazık ki buna dur diyemiyor. Med Cezir yeni bölüm fragmanı izle. Med Cezir 11.bölüm fragmanı izle. Med Cezir yeni bölüm fragmanı izle. Med Cezir yeni fragman. Med Cezir yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Ender için zor günler başlıyor. Ender'in kız kardeşi gelmiştir. Asi bir ruha sahip bir kız kardeş ne kadar zor olur Ender için bir düşünün. Selim ile Ender arasındaki aşk neler kadir her geçen hafta biraz daha görüyoruz bunu. Geçen hafta Faruk ile iş gezisine giden Ender Selim'e olan sadakatını gösterdi bu durum bu hafta Selim için geçerli oldu.Med Cezir yeni bölüm fragmanı izle. Med Cezir 11.bölüm fragmanı izle. Med Cezir yeni bölüm fragmanı izle. Med Cezir yeni fragman. Med Cezir yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Diğer taraftan Sude kızının Yaman ile yaşadığı aşktan oldukça rahatsızdır. Bundan dolayı da ilk iş olarak Orkun ile iş birliği yapar. Orkun ise Yaman için ne duygular beslediği gün gibi aşikar. 

Med Cezir'in yeni bölümünde neler olacak merak konusu .

 

D. Yorgun

 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Zerrin'e nazar değdi
‘Yalan Dünya’ dizisinin ‘Konsomatris Zerrin’i Derya Karadaş’a nazar değdi.

Haberi Oku