Magazin:
Med Cezir 3. Bölüm  Star TV canlı izle! Cap canlı Star Tv Med Cezir yeni bölüm izle

Star Tv'nin bomba gibi dizisi  Med Cezir ekranlara geliyor. star Tv canlı yayın Med cezir donmadan, takılmadan canlı canlı izle. Med Cezir canlı yayın izle. Star Tv'den 3. bölüm izle.

STAR TV CANLI YYAIN MED CEZİR 3. BÖLÜM İZLE.

MED Medcezir 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin son yayınlanan 2. bölümde nefes kesen sahneler yaşandı. Star Tv ekranlarında gösterime girdiği andan bu yana reyting rekorlarını alt üst eden dizide neler olacak neler?  Mira ve Yaman'ın aşkı gerçekleşecek mi? Orkun onların hayatına adeta bir kabus gibi doğacak. Zengin prensimiz Orkun, mahalle aralarından çıka gelmiş Yaman'a kabadayılık yapıyor. Ancak Yaman Orkun'un bu tavırlarından geri kalmayacak. Son yapılan kavgada yanma tehlikesi geçiren Yaman dumandan etkileniyor ve ölüm tehlikesi yaşanıyor. 

Star TV'nin ilgi çeken yeni dizisi Medcezir 3. bölümü ile yarın yani 27 Eylül Cuma günü kaldığı yerden devam ediyor. Hatırlanacağı gibi Medcezir son bölümde Orkun yangına sebep olmuş ama son anda işi kendine lehine çevirmeyi başarmıştı.

Orkun Medcezir yeni bölümde sebep olduğu yangının suçunu Yaman'ın üstüne yıkar ve kendini kahraman ilan eder. Bu durumu Mira'ya karşı da bir avantaj olarak kullanır. Böylelikle Yaman'la Mira arasına istediği seti çekmeye başlamıştır. Asım Şekip Kaya, yangının sorumlusu olduğunu düşündüğü Yaman'dan şikayetçi olur ve Yaman tutuklanır.

Tabii Selim ve Mert gerçeği biliyordur ancak Yaman, hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına rağmen kimseyi ele vermez. Yaman'ın sessiz kalması sonucu Ender evinin kapılarını Yaman'a tamamen kapatır. Bu karar, Selim ve Ender arasındaki mutlu evliliğin aslında göründüğü kadar sağlam olmadığını kanıtlar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku