Magazin:
Med Cezir 6.bölüm fragmanı izle yeni bölüm 25 Ekim 2013

Med Cezir 6.bölüm fragmanı her zaman olduğu gibi yine spothaber.com'da yerini alacak. Med Cezir'de fırtınalar koptu. Yaman ve Mira aşkı alev aldı alacak ama Yaman buna bir türlü izin vermiyor. Med Cezir 6.bölümde neler olacak? Med Cezir 6.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacak.

 

Med Cezir muhteşem bir bölüm ile yine ekranlardaydı. İstanbul'un kenar mahallesinden en gözde en sosyetik hayatına geçiş yaptı Yaman. Med Cezir 6.bölüm fragmanı burada yerini alacak.

 

Yaman ve Mira aşkı alev aldı alacak ama bir türlü alamıyor çünkü Yaman buna izin vermiyor. Eğer koyverse herşey farklı bir hal alacak. Ender ve Selim'e karşı sorumlulukları var. Eğer Mira ile aşk yaşarsa karşısına en başta Mira'nın sorunlu ailesini karşısına alacak ardından Ender'i Ender bu durumu hiç hoş karşılamaya bilir.

 

Mira ise büyük bir boşluğun içindedir. Yaman aslında onu hayata tutacak tek insan ama malesef Mira yaklaştıkça o kaçıyor. Mira ise bu duruma anlam vermekte zorlanıyor.

Med Cezir yeni bölümü ile Star TV ekranlarında olacak. Mira ve Yaman aşkı başlayacak mı Med Cezir 6.bölümde bunların cevabını bulacağız.

 

Med Cezir 6.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacak.

 

 

YAMAN KARAKTERİ TEHLİKEDE Mİ?

 

Çağatay Ulusoy hakkında öyle iddialar atıldı ki her geçen gün farklı ve korkutucu iddialar gün yüzüne çıkmaya başladı. Adını Feriha Koydum dizisindeki bir çok oyuncunun uyuşturucu iddianamesinde yer alması dikkat çekti.

Adını Feriha Koydum dizisi ile büyük çıkış yapan Çağatay Ulusoy hakkında her geçen yeni bir iddia atıldı ortaya. Son olarak Deniz Çakır'a da uyuşturucu temin etmesiyle gündeme geldi. Hatta telefon görüşmelerinde uyuşturcuya balık dediği öğrenildi.

Çağatay Ulusoy’un sanık olduğu uyuşturucu davasında flaş bir isim daha gün yüzüne çıktı, Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un eski rol arkadaşı Deniz Uğur’un da telefon görüşmeleri ortaya çıltı. Uğur, uyuşturucu için ‘balık’ şifresini kullanan sanık Ulusoy’

Çağatay Ulusoy ve birçok ünlü ismin uyuşturucu temin etmek suçundan 5 yıldan 15 yıla kadar hapsi isteniyor.
 
Ünlü isimler arasında Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, Yusuf Hasan Akgün ve Ayşe Selin Borankoy ile Cenk Eren yer alıyor.

İstanbul Terörle Mücadele Savcılığı'ndan görevililer tarafından hazırlanan iddianamede 4'ü tutuklu 34 şüpheli yer alıyor. 

Cenk Eren'in yaptığı savunmada hiç bir şekilde kullanmadığı ve başkalarına da temin etmediği yazıyor. Fakat yapılan biyolojik örnekler sonucunda kokain maddesini kullandığı iddianamede yer aldı.

Çağatay Ulusoy'a Gizem Karaca aracılığı ile esrar maddesi gönderildiği, esrar maddesi bittiği zaman bazen Çağatay Ulusoy'dan istediği belirtildi.

 

Çağatay Ulusoy'un Gizem Karaca'nın içmesi için esrar maddesi temin ederek bazen kendi evinde bazen de Gizem Karaca'nın evinde beraber kullandıkları ifade edildi.

İddianamede uyuşturucu temin etmek suçundan 5 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

 

GENÇLER NEDEN BU YOLU TERCİH EDİYOR?

 

Gizem Karaca ve Çağatay Ulusoy.. İkisi de pırıl pırıl gençler. Gözlerinden ışık saçıyorlar ama adları malesef uyuşturucu ile anılıyor. Ne kadar acı..

 

Emir'in Yolu dizisinde yolları kesişti ikilinin. İkisi de işlerinde başarılı ikisi de yakışıklılığını ve güzelliğini tescil ettirmiş iki isim. Türkiye'nin bu tür gençelere ihtiyacı var derken. Bir sabah bomba bir haber düştü gündeme Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın içinde bulunduğu bir gurup uyuşturucu operasyonundan tutuklanmışlardı.

 

Ne oldu bu gençlere herşey ellerinin altında rahatlar,Türkiye'nin sevilen yüzleri haline geldiler. Ama demek ki eksik olan bir şeyler vardı hayatlarında ve buna yöneldiler.

 

Boşlukmuydu içinde bulundukları durum yoksa kendilerini tatmin etmek mi? Aslında psikolojik bir travma olarak görüyorum ben bu işi. Tatminsizlik..

 

Pırıl pırıl gençler insan yakıştıramıyor. O güzelliklere bu karanlığı..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku