Magazin:
Medcezir 27.bölüm Yaman Mira Med Cezir Düeti izle (video izle) 21 Mart 2014

Medcezir dizisi yine dün akşam rekorları kırmayı başardı. Dün akşam yayınlanan Medcezir'in 27.bölümünde Yaman ile Mira'nın düeti damgasını vurdu. Medcezir de dün akşam yine Yaman ile Mira şarkı söylediler. Yaman ile Mira bu kez birlikte düet yaptılar. Mira'nın babası Faruk ile Mert'in teyzesi Sedef birlikte açtıkları restoranın açılış gecesinde Yaman ile Mira birlikte şarkı söyledi. 

Yaman ile Mira Levent Yükseli'in unutulmaz eseri Med Cezir şarkısını söylediler. Yaman ile Mira'nın düeti herkes tarafından çok beğenildi. Yaman ile Mira'nın düetini buradan izleyebilirsiniz. 

Medcezir 27.bölüm özeti:

 Yaman aylardan sonra ağabeyi Kenan’la tekrar bir arada olmanın tedirginliğini yaşarken Kenan’ın onu rahatlatmak için yaptığı hamle ters teper ve iki kardeşin arası tekrar açılır. Bu sefer suçluluk duyma sırası Yaman’dadır.Yaman hatasını telafi etmeye çalışırken yine yanında kendisine destek olan Mira’yı bulur. Mira yaşadığı korkuları ve Tan’la ilgili şüphelerini bir yana  bırakır, kendini tamamen Yaman’ın yanında olmaya adar. Haftalardır iki sevgilinin arasına giren hayat, bu sefer de Kenan’ın kimliğinde vücut bulmuştur. Asım bey kızı Ada’nın İstanbul’a geldiğini öğrenir. Sude, Asım Şekip Kaya’nın bu durumunu ikisini birbirine yaklaştıracak bir koz olarak görür. Bu durum, Sedef ve Sude’nin arasının daha da gerilmesine neden olur. Faruk ise Sude’yle Asım Şekip Kaya’nın yakınlaşmasından huzursuz olur.Yaman, Kenan’ın yeni ve doğru bir hayat kurması için elinden geleni yapar fakat Kenan’ın da ileriye dönük planları vardır. Sedef ile Faruk, restoranlarının ön açılışını yapmak için aile arasında küçük bir parti düzenler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku