Magazin:
Medcezir yeni bölüm fragmanı izle (14.bölüm)..Mert -5'lerde..

Medcezir 14.bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan içinde beklediğimiz fragman sonunda yayınlandı. Yaman ve Mira aşkının nasıl alevlendiğine şahitlik yapıyoruz. Spothaber.com farkıyla Medcezir 14.bölüm fragmanı...

Yaman ve Mira heyecana kaldığı yerden devam ediyor. Yaman ve Mira'nın aşkı son sürat devam ederken Orkun yine kötü planlar peşinde. Yeni bölüme damga vuracak isim ise hiç birşeyden tatmin olmayan Sedef olacak. Sedef'in striptiz showu geceye damga vuracağa benziyor.

Diğer yandan Mert ve Eylül adını bile yeni koydukları aşka gölge düşüyor. Mert'in dürüstlüğü bu kez işe yarayacak mı. Medcezir 14.bölüm heyecan içinde geçeceğe benziyor. Çiflet bol bol vakit geçiriyor ama bu duruma Orkun'un gölgesi düşecek.

Fotoğraf: Yeni bölümden bol bol fotoğraf geldi!Görmek için:http://bit.ly/1c08vBR

Yaman ve Mira ilk kez birbirlerine bu kadar yakınlar. O kadar ki bu öpüşme sahnesi izleyenlere romantik dakikalar yaşatacak. Medcezir 14.bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla burada..

Eylül ben korkunç birşey yaptım diyen Mert Tuğçe'yi öptüğünü söylüyor. Eylül bunun karşısında ne yapacağı belli gibi. Mert yine isyanlarda gibi

Fotoğraf: Günaydın, #medcezir'in yeni bölüm 2. fragmanı da yayınlandı.Birisi Yaman ve Mira'nın baş başa olmasından çok rahatsız!Hemen izleyin:http://bit.ly/1czUMOD

Medcezir cuma akşamı sizlerle olacak..Muhteşem bölümü kaçırmayın

Yaman ve Mira'nın tutku dolu aşk hikayesini anlatan; altı sınıf ve üst sınıf aşklara değinen ve toplumdaki tabakalaşmaya atıfta bulunan Medcezir dizisinin 14. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak ediliyor. 20 Aralık 2013 tarihli Medcezir 14. bölüm fragmanı Spothaber.com'da, çok yakında...

Medcezir canavarları deli gibi Medcezir 14. bölüm fragmanının yayında olup olmadığını merak ediyor.20 Aralık 2013 akşamı Star TV ekranlarında yyaınlanacak olan Medcezir yeni bölümün fragmanı yayınlandı mı? Yaman ve Mira'nın son sahnesinde yapılan sürpriz, son bölüme damgasını vurmuştu.

Yaman ve Mira arasında yaşananlar şimdilerde bir hayli keyifli. Zira, cicim aylarında olan Yaman ve Mira, bir süre sonra aynı sevimlilikte bakalım olabilecekler mi? Dizinin gidişatı açısından, aralarında belli pürüzlerin patlak vermesi gerekiyor. Genellikle Türk dizilerinde herley hep iyi yönde gitmez. Aralarında oluşacak olan kavgalar ve problemler diziye tuz biber olur. Bu yüzden de Medcezir 14. yeni bölümde artı sorunların oluşması bekleniyor. Gerçi hemen hemen her bölümde yok seri katil, yok ihanet derken çeşitli atraksiyonlar olmuyo değil. Medcezir yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Henüz yayınlanmayan fragman, internete düşer düşmez sizlerle birlikte olacak.

Medcezir 14. bölüm fragmanı

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Medcezir izleyicisine keyifli dakikalar yaşattı. Medcezir 14.bölümü şimdiden merakla bekleniyor. Yaman ve Mira aşkındaki gelişmeler an be an sitemizde yerini alacaktır.

Yaman ve Mira aşkı hızla ilerlerken bire karşımıza Yaman'ın geçmişte kalan aşkı çıkıyor. Yaman'ın bu saatten sonra işi çok zor çokk. Medcezir 14.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi spothaber.com 'da..

Medcezir yeni bölüm fragmanı ile sitemizde her zaman olduğu gibi bu haftada sitemizde yerini alacaktır. Medcezir 14.bölümde neler olacak merak konusu oldu. Medcezir 14.bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla sitemizde..

Medcezir yeni yepyeni bölümü ile izleyenlere keyifli dakialar yaşattı. Yaman ahhh be Yaman bu da yapılır mı? Mira 'Seni Seviyorum' derken Yaman sadece 'Teşekkür ediyorum' dedi.. 

Nasıl yapılır böyle bir şey? Yaman bu işi toparlamaya çalışsa da bu hiç de kolay olmadı. Medcezir 14.bölüm fragmanı izle. Medcezir yeni bölüm fragmanı izle. Medcezir yeni fragman

Mert Medcezir'in yıldızı Mert .. Hiç beklenmedik bir şekilde Mert'in yükselişine şahitlik yapıyoruz. Mert yani Taner Ölmez daha önce Kayıp Şehir'de oynamıştı ama hiç bu kadar parlamamıştı. Medcezir de oyunculuğun en parlak dönemini yaşıyor. Doğal oyunculuğu ve muhteşem espirileri ile bence Medcezir'in yıldızı hiç şüphesiz Mert.

Mert de aynı Yaman gibi bir aşka yelken açtı. Eylül ile çıkmaya başlayan Mert'e aşk fena yakıştı.  Medcezir 14.bölüm fragmanı izle. Medcezir yeni bölüm fragmanı izle. Medcezir yeni fragman

Fotoğraf: Medcezir yeni bölümü ile birazdan Star'da başlıyor.
Twitter'da bugünkü hashtag'imiz #seniseviyorum
www.startv.com.tr

Yaman'ın başı yine belada. Yaman'ın geçmişten çıkıp gelen eski sevgilisi ikilinin başına bela olacak. 

Yaman ve Mira aşkı bir kez daha bir sınavdan geçiyor.  Medcezir 14.bölüm fragmanı izle. Medcezir yeni bölüm fragmanı izle. Medcezir yeni fragman

Medcezir 14.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi spothaber.com farkıyla sitemizde yerini alacaktır.


Bu haftaya damgasını vuran Medcezir'in son bölümü olan 13. bölümünü full izlemek istiyorsanuz, Spothaber.com'dan ayrılmayın. Medcezir 13. bölümünü tek parça halinde izlemek ve Mira'nın 'Seni seviyorum' cümlesine karşılık Yaman'ın ne yanıt verdiğini öğrenmek istiyorsanız, sizlere Medcezir son bölümü tamamne veriyoruz. İşte Yaman ve Mira'nın aşk dolu macerasından son durumlar.

Yarın akşam Medcezir müdavimleri için büyük gün. Akşam saatler 20.00'yi gösterirken, Medcezir dizisi başlayacak ve bu haftanın 13. bölüm merak ettiren bölümü yayınlanacak. 'Seni Seviyorum' diyen Mira'ya, Yaman'ın ne cevap verdiği çok merak edildi. İzleyiciler meraktan neredeyse çatlayacak. Medcezir yeni bölüm fragmanı Spothaber.com'da.

Medcezir dizisi öyle bir dizi ki sizlere büyük bir keyif veriyor ki, fragmanlarını aratıyorsunuz. Medcezir 13. bölüm fragmanı Spothaber.com'da. Bu akşam saat 20.00'de başlayacak olan Med cezir yeni bölümde Mira ölecek mi? Seri katil Tan ile yalnız kalan Mira ne yapacak? Medcezir yeni bölüm Yaman ve Mira.

Medcezir dizisinde öyle gelişmeler oluyor ki, her bölüm olaylar, olaylar. Her bölüm mutlaka bir gelişme oluyor. Medcezir 13. bölüm fragmanı da bu olayların ipuçlarına gebe. Seri katilin Tan olduğu neredeyse kesin olarak belli oldu. İşte Medcezir dizisi fragmanı Spothaber.com'da.

Mira ile seri katil olduğundan şüphelenilen piyano hocası evde tek başlarınadırlar. Medcezir 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde seri katil bakalım Mira'ya ne yapacak? 6 Aralık 2013 Cuma akşamı saat 20.00'de izleyebilirsiniz. Medcezir Yaman ve Mira.

Taner Ölmez'in rolü için değişimi...ROLE HAZIRLANMAK İÇİN...
MedCezir'de Yaman'ın en yakın arkadaşı Mert'i canlandıran Taner Ölmez, rolüne hazırlanmak için bakın neler yapmış?
'Kayıp Şehir' dizisiyle ünlenen Taner Ölmez, yeni sezonda 'Medcezir'le seyirci karşısına çıktı.

AYLAR ÖNCESİNDEN...
Yaman'ın (Çağatay Ulusoy) en yakın arkadaşı Mert'i canlandıran oyuncu, rolü için aylar öncesinden yoğun bir çalışma temposuna girdiğini söyledi.

KİLO VE SAÇ!
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisi olan Ölmez, kendisinden daha genç bir karakteri canlandırdığı için 7 kilo vererek zayıfladığını ve saçlarını uzattığını belirtti.

ÖZEL DERS ALMIŞ
Ayrıca ''Mert'in yelkene olan tutkusu nedeniyle özel dersler aldım'' dedi.

Star TV Medcezir 12. bölüm için ikinci fragmanı da paylaştı. Medcezir dizisinin 12. bölümde Yaman eline geçen mektubun sırrını çözmek için çırpınıyor ve bazı sırlara erişiyor. Ayrıca Medcezir yeni bölümde dizinin karakterlerini sarmalayan çeşitli sırlar da gün yüzüne çıkacak. Ancak Medcezir 12. bölüm fragmanından da belli olduğu üzere ortaya çıkan sırlar can acıtıyor ve Yaman göz yaşı döküyor. İşte Medcezir yeni bölüm özet ve Medcezir 12. bölüm 1. ve 2. fragmanları...Medcezir dizisi 12. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Özellikle Ender'in kızkardeşinin arkasında bir enkaz bırakarak gitmesi ve Yaman'ın babası olayları patlak verecek. Medcezir son bölüm fragmanı Spothaber.com'da olacak demiştik, işte oldu. Med cezir yeni fragman Yaman ve Mira.

Medcezir 12.bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir yeni bölüm fragmanı izle. Yaman ve Mira'nın aşkının anlatıldığı Medcezir yeni bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla haberimizin içinde. Medcezir yeni fragman yayınlandı. Medcezir 12.bölüm 6 Aralık cuma akşamı Star Tv ekranlarında olacak.

Medcezir dizisi 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Med cezir dizisi son bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu hafta cuma gününe damgasını vuracak olan fenomen dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz sizlerle olacak, hem de Spothaber.com'da. Medcezir dizisi Yaman ve Mira.

Star TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ayrı bir heyecan olan Medcezir 12. son bölüm fragmanı yayınlandı. Nefesleri kesen dizi 29 Kasım Cuma günü yine ekranlara geldi ve 11. bölümü ile hayranlarını televizyon başından kaldırmadı. Medcezir 12. bölüm fragman izle. Önümüzdeki hafta sevilen dizide neler olacak. Yaman ve Mira aşkı gittikçe alevleniyor artık aralarında Orkun gibi bir engel yok. Medcezir 12. bölüm fragmanı yayınlandı izle. Medcezir son bölüm fragman izle 

Star TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ayrı bir heyecan olan Medcezir 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yaman ve Orkun karşı karşıya gelmeye devam ederken, Mira bir yandan Yaman'ın saıfnda yer almaya devam ediyor. Yaman'ın samimiyetine zamanla herkes güvenecek.  Herkes Yaman'ın safında yer almaya başlayınca Orkun bunu kabullenemez hale gelir ve haince planlar yapmaya başlar. Medcezir dün akşam oynanan bölümü ile yine ekranlara damgasını vurdu. 


Sevilen dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde nefesleri kesecek bir bölüm geride kaldı. Yaman ve Mira ilerlettikçe ilerletti. 

 

Yaman ile ilk kavgalarını yaşayan Mira ne yapacağını bilemez haldedir. Yaman ile görüşmek istemez. Yaman ise kendini affettirmek ister ama bu o kadar da kolay olmayacaktır. 

 

Yaman ile kızının birlikteliğinden rahatsız olan Sude ise Yaman'ı uyarır. Yaman ise Mira'dan uzak kalamayacağını anlatır Sude'ye.  Med Cezir 12.bölüm fragmanı spothaber.com 'da yerini alacaktır.Med Cezir 12.bölüm fragmanı spothaber.com 'da yerini aldı. Medcezir 12.bölüm fragmanı izle, Medcezir yeni bölüm fragmanı izle, Medcezir yeni fragman izle, medcezir son bölüm izle

Ender ile kız kardeşi arasındaki tartışma gün yüzüne çıkmayan bir gerçeği bağıra bağıra söylemelerine neden oldu. Sedef'in doğumunda ölmüştür anneleri. Aslında asıl neden bu değil asıl neden o dönemler Ender ile birlikte olan Faruk.. Sedef  Faruk'a aşık olduğu için açılmış iki kardeşin arası.  Med Cezir 12.bölüm fragmanı spothaber.com 'da yerini alacaktır.Med Cezir 12.bölüm fragmanı spothaber.com 'da yerini aldı. Medcezir 12.bölüm fragmanı izle, Medcezir yeni bölüm fragmanı izle, Medcezir yeni fragman izle, medcezir son bölüm izle

Orkun'un yeni planları ne?

Yaman'ı nasıl büyük bir tehlike bekliyor?

Bütün bunların ve hepsinin daha fazlası Med Cezir 12.bölüm'de yerini alacaktır.

Med Cezir 12.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu haftada sitemizde yerini alacktır.

 

Star TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ayrı bir heyecan olan Medcezir 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yaman ve Orkun karşı karşıya gelmeye devam ederken, Mira bir yandan Yaman'ın saıfnda yer almaya devam ediyor. Yaman'ın samimiyetine zamanla herkes güvenecek.  Herkes Yaman'ın safında yer almaya başlayınca Orkun bunu kabullenemez hale gelir ve haince planlar yapmaya başlar. Medcezir dün akşam oynanan bölümü ile yine ekranlara damgasını vurdu. 


Sevilen dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde nefesleri kesecek bir bölüm geride kaldı. Yaman ve Mira ilerlettikçe ilerletti. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku