Magazin:
Merhamet yeni bölüm fragmanı (25.bölüm) fragmanı

Fırat hastadır büyük bir hastalığı olup olmadığ belli değil ama günlerdir karın ağrısı çeken Fırat hastanaye zor yetitirilir. Fırat zamansız bir anda gelir hastaneye tam o sırada Atıf annesini ölüm haberini alır. Atıf bütün acısını Fırat'tan çıkarmaya doğru yönelirken Narin şoklardadır. Merhamet 25.bölümde neler olacak?

Narin ve Fırat büyük bir sınavdan geçiyor. Atıf 'ın babası kayıp annesi hastanede Fırat ile ölüm kalım savaşı veriyor resmen. Merhamet yeni bölüm fragmanı izle.. Merhamet 25.bölüm fragmanı ile spothaber.com'da yerini alacak.

Merhamet yeni bölüm ile 16 Ekim çarşamba akşamı yine ekranlarda fırtınalar estirecek. Merhamet 25.bölüm fragmanı yayınlanmadı Merhamet 25.bölüm fragmanı yayınlanınca sitemizde yerini alacak.

Merhamet son bölüm fırtına gibi esti Kanal D ekranında.. Fırat'ın karnına bir ağrı giriyor ve resmen kıvrandırıyor. Fırat'ın büyük sağlık sorunu mu var?  Merhamet 25.bölüm fragmanı spothaber'de yerini alacak. 

Deniz'in aklı karıştı Sermet bir yana Can bir yana oldu. Can ile araları açık olan Deniz Sermet'e karşı bir şeyler hissedince yine Can'a dönmeyi yeğledi. Can ise bu değişikliğe anlam yüklemeye çalışıyor.

Merhamet 25.bölüm fragmanı burada olacak..

Deniz, Sermet’e olan duyguları yüzünden çok rahatsız oluyor. Bu karmaşadan kurtulmak için de Can’ı yeniden hayatına sokmaya karar veriyor. Peki ama, Deniz kalbine söz geçirebilecek mi?

Atıf, anne ve babasının başına gelenlerden dolayı Fırat’ı suçlamaktadır. Fırat ise bu suçlamaları şiddetle reddetmektedir. Atıf intikam yeminleri etmektedir ancak, babası bulununcaya kadar öfkesini kontrol etmek zorundadır. Atıf’ın hastanede olduğunu öğrenen Deniz ve Can da hastaneye gelir.

Narin, yaşananlarda Fırat’ın ne kadar payı olduğunu anlamak için Fırat ile yüzleşmeye gider ancak,  Fırat çok kötü durumdadır. Ne yapacağını şaşıran Narin acılar içinde kıvranan Fırat ile ilgilenirken, gelen sürpriz bir ziyaretçi, Narin’in bir kez daha incinmesine neden olur.

Sermet ve Fırat, Atıf’ın elinde olan belgelerin içeriğini öğrenebilmek için Sinan ve adamlarıyla birlikte Atıf’ın dağ evine gider. Fırat’ın Sermet’in kardeşi olduğunu öğrenen Sinan, Irmak ile ilgili duyguları yüzünden zor durumdadır. Bir şeyler sezen Sermet,  Sinan’ı yakın takibe almıştır. Sinan’ın bu yüzden başı derde girecek midir?

Sermet, Ali’den gelen telefonla Atıf’ın babası Silahtar Bey’in kaçırıldığı yeri öğrenir ve harekete geçerken dönüş yolunda Fırat, ağrılar yüzünden ölümle buruna gelir. Arabayı kullanan Sinan, Fırat’ı kurtaracak mıdır ? Fırat’ın nesi olduğu belli değildir ve kendine bir türlü gelememektedir.

Geçmişte; Narin’in hayatına kaza sayesinde Deniz girer ve tüm yaşamı değişir. Deniz, yeni tanıdığı ve saflığı ve iyi kalpliliği ile onu şaşırtan Narin’e sahip çıkar. Hastaneden çıkan Narin bir an önce hayatına devam etmek zorundadır. Ancak Deniz’in yardımı ile evine döndüğünde evde gördükleri manzara sonucu Deniz, Narin’i kaptığı gibi kendi evine götürür. Bu evde kalmasına asla izin vermeyecektir

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku