Magazin:
Merve Boluğur'un sevgilisi Ozan Çelik mi? Aşk aşk aşk

Merve Boluğur'un adı şarıcı Murat Dalkılıç ile aşk dedikodularına karışmıştı ancak Merve Boluğur son olarak Ozan  Çelik ile görüntülendi. Oldkça asabi olan hurdacı iş adamı Ozan Çelik duruma oldukça sinirlenmiş. Ozan Çelik'in adı çıktığı ünlü sanatöılar ile birlikte sk sık duyulmaya başladı. Ozan Çelik en son Hadise ile aşk yaşamıştı. Merve Boluğur şu sıralar Muhteşem Yüzyıl'da sergilediği başarılı rol ile adından söz ettiriyor.

Şeyda Coşkun ve Hadise gibi ünlü kadınlarla yaşadığı aşk sayesinde şöhret olan hurdacı Ozan Çelik'in son gözdesi Merve Boluğur oldu. İkili, geçen hafta 2 kere buluştu!
Magazin dünyasına Şeyda Coşkun'la birlikteliği sayesinde giriş yapan Ozan Çelik; popülerliği çok sevmiş olacak ki diğer aşklarını da hep bu alemden seçti. Ünlü yaşam koçundan sonra Deniz Akkaya ile objektiflere takılan İzmirli hurdacı, gazetecilere karşı sergilediği asabi tavırlarla da adından söz ettirdi.

DALDAN DALA KONUYOR

Korumalarını basın mensuplarına saldırtmayı gelenek haline getiren Ozan Çelik; Şeyda Coşkun ve Deniz Akkaya'nın ardından Hadise ile yakınlaştı. Çelik ile ünlü popçu, geçtiğimiz haftalarda bir mekanda eğlenmiş ve hurdacının aracında yine birlikte yakalanmıştı.

KORUMALARI DEVREDE

Hadise ile beraberliği yürümeyen Ozan Çelik isimli hurdacının yeni gözdesi ise genç oyuncu Merve Boluğur oldu. Dedikodulara göre Boluğur ile Hurdacı, geçtiğimiz hafta iki ayrı gece Nişantaşı'ndaki Sess'te eğlendi. İkili, Çelik'in korumaları sayesinde gazetecilere yakalanmadı.

HEP BAŞKA İSİMLERLE!

Özel hayatıyla sık sık gündem olan Merve Boluğur'un adı son dönemde oyuncu Engin Öztürk ve popçu Murat Dalkılıç ile anılıyordu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku