Magazin:
Merve Özbey Kimdir? Merve Özbey Helal ettim MP3 indir VİDEO

Geçtiğimiz yıl müzik televizyon kanallarında müthiş bir ses duyuldu. Sesi duyan herkes bu sesin kime ait olduğunu merak etmeye başladı. Demet Akalın ve birçok dev sanatçıyı Proje 1 albümünde bir araya getiren Erdem Kınay kimsenin tanımadığı bu ender sesede albümünde yer verdi. Duman şarkısı ile geçtiğimiz yıl bütün müzik listelerini alt üst eden Merve Özbey birçok kişinin büyük beğenisini topladı. Şu günlerde Helal Ettim şarkısı ile kulaklarımızın pasını silen o nadide ses Merve Özbey yeni yılda da en çok dinlenenlerin baş köşesine oturacak gibi. Sesi öylesine güzel ve dokunaklı ki dinleyen herkesi uzun bir süreliğine bu gezegenden uzaklaştırıp başka diyarlara götürüyor. Peki ayıla bayıla dinledğimiz sesin sahibi Merve Özbey kimdir? Merve Özbey'in müzik kariyeri nerdir?

MERVE ÖZBEY'İ TANIMAYANLAR İÇİN

trio chios'un  eski vokalistidir.

Özellikle son yıllarda Erdem Kınay'ın proje albümünde yer alan duman şarkısına yaptığı vokalle isminden söz ettirmektedir.

resmi twitter hesabı https://twitter.com/mervezby
facebook sayfası ise https://www.facebook.com/merveozbeyfan


 23 yaşındadır. kendine ait bir kaç bestesi var ama bunların iyi olduğunu düşünmüyor. 2013 veya 2014 yılında solo bir albümünü yayınlamayı planlıyor.
oyunculuk eğitimi yok ama bu konuda kendine güveniyor.

MERVE ÖZBEY HAKKINDA Kİ YORUMLAR
 

Ege'nin iki yanı albümünde dinlediğimiz harika sese sahip vokal. daha önce başka sanatçılarla vokali de olmuş, kendi albümünü çıkarmasını ve onu daha fazla dinlemeyi umuyoruz.

İlerde piyasaya sağlam girecek olan şarkıcı. duman * isimli parçasıyla ilk adımı atmış gibi geliyor bana.

Takvimlerden haberin yok mu okumuşluğu vardır yıllar öncesinde. çok içirdi ama canı sağolsun.

Erdem kınay'ın albümündeki en iyi parcalarından birine imza atmış vokal. kendisiyle ilgili detaylı bilgilere sahip değilim. altyapısı nedir kariyeri nedir bilemiyorum ama ileride çok ses getireceğinden eminim.

Bu kız bomba gibi geliyor, hala fark edemeyip albüm için kendisini ikna edemeyen ya da zorlamayan tembel yapımcılara duyurulur. İleride çok konuşacağımız solist, müthiş yorumcu.

Kendisiyle ilgili kızmasın ama yuh demek istiyorum, o nasıl güzel bir ses, üç gündür aynı şarkıyı dinletiyor bana. çok iyi çok.
 


 

 


 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku