Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
07.02.2014 00:24:03

Meryem Uzerli doğurdu mu? Meryem Uzerli doğum yaptı mı?

Sabaha karşı doğum yapan ve sağlıklı bir kız çocuğu dünyaya getiren Meryem Uzerli, kızına Lara ismini koydu.
Meryem Uzerli doğurdu mu? Meryem Uzerli doğum yaptı mı?

Uzerli, Instagram sayfasından kızının elinin fotoğrafını paylaşarak şu notu yazdı:  

'Hosgeldin bu dünyada benim sevgili canim LARA UZERLI. 10.02.2014 dogdun. Ben allaha o kadar tesekkür ediyorum ki - saglikli dünyaya geldin!!! Ben allaha tesekkür ediyorum , cünkü bana güc Verdi : seni birinci gün den itibaren koriyabildim : yasiyorsun!!! ve bu en büyük hediyem! Benim cok yakin arkadasim Ana dogum da yanimdaydi ve tüm aileme, arkadaslarima ve SIZE : tesekkür etmek istiyorum!!! Dilerkleriniz Icin ... Sevginiz Icin ! Cok sagolun!!! istiyorum!!! Dilerkleriniz Icin ... Sevginiz Icin ! Cok sagolun!!!'

CAN ATEŞ KIZINI YALNIZ BIRAKMAYACAK..

Muhteşem Yüzyıl'ın eski 'Hürrem'i Meryem Uzerli, Mayıs 2013'te diziyi bırakıp doğup büyüdüğü Berlin'e dönmüştü. 1.5 yıllık aşkı Can Ateş'den de ayrılmıştı. Can Ateş hamile sevgilisi Meryem Uzerli'ye 'Bebeği istemiyorum' demişti.

Meryem Uzerli'nin kızı 1 hafta sonra doğacak. Bu konuda hiç konuşmayan Can Ateş, 'Kızınıza sahip çıkacak mısınız?' sorusuna ilk kez cevap verdi.

"KIZIMI ASLA YALNIZ BIRAKMAM"

Can Ateş 'Sadece bebeği nüfusuma kaydettirmem konusunda değil, aynı zamanda tüm yaşamı boyunca maddi-manevi yanında olacağım. Olamadığım zamanlarda babalık görevlerimi büyük bir özen ve sevgi ile yerie getireceğim. Kızımı asla yalnız bırakmam. Annesiyle ayrılmış olsak da o benim evladım' dedi.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum