Magazin:
Meryem Uzerli doğurdu mu? Meryem Uzerli doğum yaptı mı?

Uzerli, Instagram sayfasından kızının elinin fotoğrafını paylaşarak şu notu yazdı:  

'Hosgeldin bu dünyada benim sevgili canim LARA UZERLI. 10.02.2014 dogdun. Ben allaha o kadar tesekkür ediyorum ki - saglikli dünyaya geldin!!! Ben allaha tesekkür ediyorum , cünkü bana güc Verdi : seni birinci gün den itibaren koriyabildim : yasiyorsun!!! ve bu en büyük hediyem! Benim cok yakin arkadasim Ana dogum da yanimdaydi ve tüm aileme, arkadaslarima ve SIZE : tesekkür etmek istiyorum!!! Dilerkleriniz Icin ... Sevginiz Icin ! Cok sagolun!!! istiyorum!!! Dilerkleriniz Icin ... Sevginiz Icin ! Cok sagolun!!!'

CAN ATEŞ KIZINI YALNIZ BIRAKMAYACAK..

Muhteşem Yüzyıl'ın eski 'Hürrem'i Meryem Uzerli, Mayıs 2013'te diziyi bırakıp doğup büyüdüğü Berlin'e dönmüştü. 1.5 yıllık aşkı Can Ateş'den de ayrılmıştı. Can Ateş hamile sevgilisi Meryem Uzerli'ye 'Bebeği istemiyorum' demişti.

Meryem Uzerli'nin kızı 1 hafta sonra doğacak. Bu konuda hiç konuşmayan Can Ateş, 'Kızınıza sahip çıkacak mısınız?' sorusuna ilk kez cevap verdi.

"KIZIMI ASLA YALNIZ BIRAKMAM"

Can Ateş 'Sadece bebeği nüfusuma kaydettirmem konusunda değil, aynı zamanda tüm yaşamı boyunca maddi-manevi yanında olacağım. Olamadığım zamanlarda babalık görevlerimi büyük bir özen ve sevgi ile yerie getireceğim. Kızımı asla yalnız bırakmam. Annesiyle ayrılmış olsak da o benim evladım' dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku