Magazin:
Miley Cyrus'un başlattığı çırılçıplaklık trendi devam ediyor!

Evet sunucu çırılçıplak soyundu birde yetmiyormuş gibi o halde program sundu. Sunucu bunu neden yaptı merak konusu. Reklam için yaptığı kulislerde konuşuluyor.

Evet duyduğunuza inanın. Bir sunucu ekrana çırılçıplak çıktı ve program sundu. Bu olay Norveç'te gerçekleşti tüm dünyada yankı buldu.

Norveç 'de yaşanan bir olay dünya gündemine bomba gibi düştü. Norveç'in resmi radyo ve televizyonunda programı soyunarak sunan sunucu şok etkisi yarattı.

Norveç'de bir sunucu resmen Miley Cyrus'a özendi. Ünlü sunucu izleyeneleri şok etki. 30 yaşındaki sunucu çırıl çıplak program sundu.

Norveç'in resmi radyo ve televizyon kanalı NRK 3'ün sunucusu şoke etti

NORVEÇ'in resmi radyo ve televizyon kanalı NRK 3'ün 30 yaşındaki sunucusu Live Nervik müzik ödülleri programını sahneye çırıl çıplak çıkarak sundu. Live Nervik, PGul adlı programa çıplak ve bir kürenin üzerine oturmuş vaziyette çıktı. 

Live Nervik, çıplak olmaktan ve çıplak poz vermekten utanmadığını, bunda bir sakınca görmediğini söyledi. Miley Cyrus'un müzik videosundaki çıplak görüntülerinden esinlendiği belirtilen Live Nervik'in, çıplak sunuculuk yapması ünlüler tarafından eleştirildi. 

SUNUCUYA TEPKİLER.... "DİKKAT ÇEKMEK İÇİN GİYSİLERİN ATILMASINA ANLAM VEREMİYORUM"

Ülkenin ünlü komedyenlerinden Lars Mjöen "Live Nervik'in yaptığı hem komik değil hem de çok gereksiz. Sahneye bu şekilde çıkmak, insanları provoke etmekten başka bir şey değil. Ben çıplaklığa ve sekse karşı değilim ama dikkat çekmek için giysilerin atılmasına anlam veremiyorum" dedi. 

Live Nervik ise konuyu fazla tartışmak istemediğini belirterek “2013'ün müzik ödüllerinin dağıtılacağı bir akşamın eğlenceli ve renkli geçmesini istedim ve sahneye çıplak çıktım. Yaptığım şey benim için normal" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku