Bugün

14 °C

Yarın

18 °C
19.02.2014 13:11:37

Murat Dalkılıç sevgilisini kiminle aldattı!

Başarılı şarkıcı Murat Dalkılıç, sevgilisi Merve Boluğur'u aldattığı iddiaları doğru mu? Muhteşem Yüzyıl'da Şehzade Selim'in gözdesi olan Nurbanu Hatun aldatıldı mı? "Milliyet'in haberine göre" Murat Dalkılıç'ın güzel oyuncu Merve Boluğur'u aldattığı ise otel odasında çekildiği fotoğrafı ele verdi.
Murat Dalkılıç sevgilisini kiminle aldattı!

Murat Dalkılıç'ın bu fotoğrafları sevgilisi Merve Boluğur'u çileden çıkartacak. Otel odasında manken Seda Canbolat'ın dizine yatmış haldeki fotoğrafıyla ortaya çıktı! Sevgililer gününden önce Uludağ'daki Karinne Hotel'de çekilmiş fotoğrafları gündeme bomba gibi düştü.

Olay, ünlü popçunun Avea Whitefest 2014 etkinliği için gittiği Uludağ'daki Karinne Hotel'de gerçekleşti. Odada parti Etkinlik kapsamında konser veren Dalkılıç, iş bitimi kaldığı otele döndü. Ardından kalabalık arkadaş grubuyla odada parti verdi. Gecenin ilerleyen saatlerinde Murat Dalkılıç, grupta yer alan manken Seda Canbolat ile yakınlaştı.

801 nol'lu oda İkili,o gece 801 no'lu odada 03.00'ten 07.00'ye kadar beraberdi. Ancak o gece, Dalkılıç'ın Seda Canbolat'ın bacağında yatarken çekilen fotoğraf ihaneti açığa çıkardı.

Boluğur ne diyecek? Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur, iki aydır birlikte. Ünlü popçunun Uludağ'daki ihanetini sevgilisi Boluğur'un nasıl karşılayacağı merak konusu...

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum