Magazin:
Nejat İşler tedaviye cevap verdi! Nejat İşler iyileşiyor mu? Nejat İşler  son durumu

Nejat İşler'in sağlık durumu ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Nejat İşler'in sağlık durumunda gelişme var. Saatlerdir süren tedavi ardından yoğun bakımda solunum cihazına bağlı olan Nejat İşler'in genç vücüdu tedaviye olumlu yanıt veriyor. Müjde Nejat İler iyileşiyor.

Nejat tedaviye cevap verdi… Nejat İşler’le ilgili birinci ağızdan aldığımız bilgi şu:”Hasta saatler sonra tedaviye yanıt veriyor…”Gelinen noktada son durum şu:‘Böbrekler çalışmıyordu ve vücut kirlenen kanı temizleyemiyordu. Yapılan tedaviye bugün akşam saatlerinde Nejat’tan yanıt geldi ve böbrek değerleri yükselmeye başladı. Aynı zamanda akciğerlerdeki suyun boşaltılması için de doktorlar yoğun çaba sarfediyor. Hastanın 48 saatlik kritik süreç içinde ailesi ile de mutabık kalınarak başka bir hastaneye sevk edilmemesi konusunda karar kılındı.” Nejat İşler’e konan tanı şuydu:

 


”Şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve enfeksiyonun çok ilerlemiş olmasına bağlı olarak septik şok tablosu saptandı. Septik şok, çoklu organ yetmezliği ile seyreden ve yüksek hayati riskin oluşabildiği klinik bir tablodur. Bu tanı sonucunda tedavisi, yoğun bakım ünitesinde devam ettirilmektedir. Hastamızda gelişen septik şok sonucunda akciğerleri çok ciddi şekilde etkilenmiştir. Aynı zamanda böbrekler, kalp ve kan hücrelerinin ve karaciğerin de bu durumdan etkilendiği tespit edilmiştir. Solunum cihazına bağlı olduğu için uyutulan hastamızın tedavisi halen yoğun bakım ünitesinde devam etmektedir. Hastamız, göğüs hastalıkları, yoğun bakım, enfeksiyon hastalıkları, gastroenteroloji ve kardiyoloji uzmanları tarafından takip edilmektedir.”Bu arada en mühimi, Nejat’ın yakın arkadaşları ve sevenleri hastane koridorlarında umutla bekliyor.Nejat tedaviye cevap verdi…Nejat tedaviye cevap verdi…

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku