Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
05.01.2014 20:04:14

Nejat İşler'in sağlık durumu ne oldu? Flaş flaş flaş

Yakışıklılar yakışıklısı oyuncu Nejat İşler hastalıkla mücadele verdiken ortalıklarda görünmüyordu. Nejat İşler ilk kez görüntülendi. Nejat İşler'i gören herkes şok oldu.
Nejat İşler'in sağlık durumu ne oldu? Flaş flaş flaş
haber_detay_icerik_yazi" style="margin: 10px 0px 0px; padding: 0px; border: 0px; font-family: tahoma; font-size: 15px; line-height: 1.5; vertical-align: baseline; color: rgb(72, 72, 72);">

Geçirdiği rahatsızlıktan dolayı dizilere ara veren ve hastahaneye yatıp tedavi olmaya başlayan Nejat İşler sonunda görüntülendi.Zayıfladığı görülen sanatçı Gümüşlk Belediyespor'un maçını izleyip orada fotoğraf çekindi

Nejat İşler sonunda ortaya çıktı. Gümüşlük Belediyespor'un maçında görüntülenen Nejat İşler hastalığından dolayı uzun zamandır tedavi görüyordu. İntikam dizisinden ani bir karala ayrıldıktan sonra sedef hastalığı, diğer yandan da karaciğerindeki sorunlar nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Nejat İşler uzun süre ortalıklardan kaybolmuştu. Tedavi olmayı reddeden ancak arkadaşlarının zoruyla hastanede kontrollere giden Nejat İşler uzun zaman aradan sonra yeniden ortalığa çıktı. 


 Bir yandan sedef hastalığı, diğer yandan da karaciğerindeki sorunlar nedeniyle sıkıntılı günler geçiren ünlü oyuncu; en son 8 Kasım tarihinde İstanbul’da, tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi’nde görüntülenmişti.

GÜMÜŞLÜK'TE ORTAYA ÇIKTI

Sabah'ta yer alan habere göre; Hastalığı ve tedavi süreci boyunca Güven Kıraç ve Meltem Cumbul gibi çok yakın arkadaşları dışında kimseyle görüşmeyen İşler, geçen hafta Gümüşlük'te ortaya çıktı. Ünlü oyuncu, arkadaşlarıyla Gümüşlük Belediyespor'un maçını izleyip fotoğraf çektirdi.

 

KİLO VERMİŞ

Tedaviyi reddeden ama arkadaşlarının zoruyla hastaneye yatan İşler'in, hayli kilo verdiği gözlendi.

 
ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum