Magazin:
Nevrim döndü..

Esra Erol programında asla haksılıklara izin vermeyen bir programcı. Geçtiğimiz günlerde bir damat adayı talip olduğu gelin adayına Karadeniz şivesi ile konuşmak istedi. Damat adayı sadece şirinlik olsun diye bu şekilde konuştu ama gelin adayı bu durumdan hiç hoşnut olmayınca paravanı açtırmak istemedi.Esra Erol şok yaşadı ve gelin adayını eleştirdi.

 

Güler hanıma talip olan Karadenizli Zafer Bey Of'tan geldiğini söyleyip o yörenin şivesiyle konuşmaya başlayınca olanlar oldu.
"Paravanı açayım mı" diye soran Erol, Güler Hanımdan "hayır" cevabını alınca deliye döndü. Bunun üzerine Zafer Bey şivesini düzeltip aslında espri yaptığını söyledi. Güler hanım fikrini değiştirip paravanı açtırmak isteyince Esra Erol adeta çılgına döndü.


Güler Hanımın bu ukalalığını Karadenizlililere hakaret olduğunu düşünen Erol daha sonra devam etti: "Kusura bakmayın ama böyle durumlarda benim nevrim dönüyor. Bu Karadenizlilere bir hakaret olur. Fikirleriniz uymasa bile bir paravanı açtırmak, nezaket bu kadar mı zor" dedi ve paravanı açmayarak programı kapattı

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku