Bugün

21 °C

Yarın

21 °C
24.02.2013 00:00:00

Nil Erkoçlar'ın yeni erkek hali. Nil Erkoçlar Erkek Oldu. yeni

Ameliyatla erkek olan Nil Erkoçlar 'ın yeni hali. Ameliyattan sonra adını Rüzgar olarak değiştiren oyuncu ilk röportajını verdi. İşte Nil Erkoçlar 'ın erkek olduktan sonraki yeni hali. Haberi Erol Köse tarafından Twitter'da duyrulmuştu. Köse'ye, erkek olan Nil Erkoçlar 'ın ailesinden tepki gelmişti. Emret Komutanım dizisinde Fato karakterini canlandıran Nil artık Rüzgar ismi ile hayatına devam edecek. İşte oyuncunun son hali ve röportajı. Bugüne kadar erkeklerle sevişmedim diyen Rüzgar Erkoçlar erkeklerden bıktığını söyledi.
Nil Erkoçlar'ın yeni erkek hali. Nil Erkoçlar Erkek Oldu. yeni

Ünlü oyuncu Nil Erkoçlar'ın internete düşen kısa saclı fotoğrafı ortalığı karıştırmıştı. Prodüktör Erol Köse Nil Erkoçlar'ın erkek olduğunuz yazmış fakat Nil'in ablası tarafından yalanlanmıştı. Nil Erkoçlar ameliyat ile erkek olmuş adınıda Rüazgar olarak değiştirmişti. Ünlü oyuncu bu değişikliğin ardından ilk kez röportaj verdi. Nil Erkoçlar neden erkek oldu? işte merak edilen tüm soruların cevapları:

Ayşe Arman, Rüzgar Erkıoç ile buluşup röportaj yaptı. Nil Erkoçlar Neden erkek olduğunu ve erkek olmadan önceki hayatını anlattı. 

 

 

Farklı olduğunu hissettiğinde kaç yaşındaydın?


- 5 ya da 6...

 

Neydi peki farklılık?

 

- Görüntüm kızdı ama diğer kız çocukları gibi değildim. Barbie'lerle, bebeklerle oynamıyordum. Aklım fikrim erkek oyunlarındaydı. Evcilik oynanacaksa da ben mutlaka baba olacaktım. Sonra futbol oynamayı seviyordum. İyi de oynuyordum. Mahallede takıldığım çocukların hepsi erkekti. Farklıydım işte. Tam adını koyamıyorsun ama içinde hissediyorsun. 14'üme geldiğimde anladım ki, ben kız filan değilim, basbayağı erkeğim.

 

İÇİMDE BİR SAVAŞ VARDI

Küçüklüğünde etek, elbise giydirilince rahatsız oluyor muydun?

 

- Hem de nasıl. 10 yaşında filandım, bir çocuk markasının erkek reyonundan şort veya tişört aldı annem, daha doğrusu ben seçtim, o da itiraz etmedi. Dünyalar benim oldu! İçinde kendimi en rahat hissettiğim giysilerimdi. Saçlarımı, Amerikan tıraşı kestirince de kendimi çok beğenmiştim. O halimle bir akrabamızın düğününde kızlar tuvaletine girecektim, orada çalışan biri, "Oraya giremezsin! Erkeklere girmen gerekiyor" demişti de ne kadar mutlu olmuştum. İçimde bitmeyen bir savaş vardı, ruhumla bedenim arasında...

 

ERKEKLER SÜREKLİ BERABER OLMAK İSTEDİ

Peki regl olduğunda ne hissettin?

 

- Çok geç regl oldum. Lise sondum. Zaten kız bedenimdeki her şey çok geç gelişti. Memelerim de geç çıktı.

 

Peki bu kadar güzel bir kadına asılmıyor muydu adamlar?


- İşte esas sorun oydu. Erkekler sürekli laf atıyor, beraber olmak istiyor, anlatamıyorsun. Hep susmak zorunda kalıyorsun. Her şeyi kendi içimde yaşadım. Ben kadın bedeniyle oyunculuk yaptığım dönemde, bir görüşmeye gideceğim zaman, o dişi kıyafetleri giymeden banyoda ağlardım. Çok zordu. Parlatıcı sürmek bile işkence gibi geliyordu bana. Kadınların hoşuna gider güzelleşmek, süslenmek, makyaj yapmak ama ben kadın değilim ki, nefret ediyordum. Hele topuklu ayakkabı giymek... Şu an o kadar rahatım, özgürüm ki, oynamama gerek yok, kendimim. Senelerce oynadım. Tamam dizilerde oyuncuydum ama onun dışında kendi gerçek hayatımda da oynuyordum Nil diye bir kadını. Sadece kamera önünde değil yani. Sete gittiğimde de bir kadın gibi davranmam gerekiyordu, el hareketlerimden mimiklerime kadar, oysa içimde fırtınalar kopuyordu...

 

PENİS YAPILDI

Göğüslerin kesildi mi?

 

- Evet.

 

Penis mi yapıldı?

 

- Evet. Bacağımdan kemik alındı, üzerine bir de kas dokusu eklendi.

 

Hormon almak nasıl etkiliyor insanı?

 

- Sinirli oluyorsun. Yavaş yavaş kafa yapının da değiştiğini görüyorsun. Şu an daha iyiyim. Daha alışmış durumdayım. Ama cinsiyet değiştirme operasyonu ve süreci gerçekten zor ve eziyetli. Kimse bunu spor olsun diye, zevk olsun diye yapmak istemez. Katlanması kolay bir şey değil. Buna katlanıyorsan demek ki ortada 26 yıldır süren bir zorunluluk hali var.

 

YA BU BEDEN BİTECEKTİ YA BEN

Peki adamlar memene bakıyorlar, popona bakıyorlar, yatağa atmak istiyorlar...

 

- Kusacak hale geldim. Bir yere kadar ruhun dayanıyor sonra mümkün olamıyor. Artık ben bu bedenle devam edemeyeceğimi anladım. Ya bu beden bitecekti ya da ben...

 

KADINLARLA BERABER OLDUM

Gizli bir hayatın var mıydı?

 

- Ben hayatım boyuncu hiçbir erkekle birlikte olmadım, sevişmedim. Hiç erkek sevgilim olmadı. Hoşlanan insanlar oldu ama cinsel olarak hiçbir erkekle olmadım. Hep kadınlarla birlikte oldum. Ama bunu saklamak durumundaydım. Bir dizi yemeği oluyor mesela, "Erkek arkadaşın gelmiyor mu?" Hani "sevgilim sevgilim" diye lafını ediyorum ya, "Nerede sevgilin?" diyorlar, "Niye getirmedin" diyorlar, her defasında bir başka yalan söylemek zorunda kalıyordum.

 

haber/2013/2/24/ayse_arman_nil_erkoclar_2564.jpg" />

 

 

NİL ERKOÇLAR KİMDİR?

26 Mart 1986 yılında İstanbul'da doğdu. Suadiye Lisesi'nden 2002 yılında mezun oldu ve daha sonra TÜRVAK'da Sinema Oyunculuğu okudu.

 

ICON TALENT'da bağlı olan Nil Erkoçlar, 10 yaşından beri tv dünyasında çeşitli projelerde yer almıştır. 

 

İlk olarak Hülya Avşar Molped rekamı ile televizyonda görünen oyuncu daha sonra dizi projeleriyle ekranda göründü. Sırasıyla Seni Yaşatacağım, Bütün Çocuklarım, Emret Komutanım, Üvey Aile, Elif, Maskeli Balo ve Çakıl Taşları dizilerinde rol aldı. Sine Show adlı programında sunuculuğunu üstlendi ve son olarak Cem Yılmaz ile Türk Telekom şirketinin reklamında oynadı.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum