Magazin:
Nurbanu Sultan'dan Muhteşem halvet sahnesi! Şok şok şok

Nurbanu Sulat Merve Boluğur  Muhteşem Yüzyıl'a geçti ve diziyi kırıp geçirdi. Haremde Hürrem taktiği izleyen  Nur banu Sultan cariyeleri arkasında bırakarak şehzade Sarı Selim'in  gözdesi olmayI başardı. Şehzade Sarı Selim ile  Nurbanu Sultan'ın halvet gecesinnde sevişme sahnesi reytigleri kırıd geçirdi. Muhteşem Yüzyıl  Meryem Uzerli'nin ayrılışıyla kan kaybına uğramıştı.  Diziya katılan Merve Boluğur canlandırdığı  Nurbanu Sultan karakteri ile adeta dizinin seyrini değiştirdi. Hürrem'in tahtını Nurbanu Sultan s arstı.

Canlandırdığı Nurbanu Sultan karakteriyle büyük beğeni toplayan Merve Boluğur sarayda taşları yerinden oynatacak. Sarı Selim’in gönlünü çalmayı başaran Nurbanu Hatun için izleyiciler "Yeni Hürrem" yakıştırmasını bile yapıyor..

Haremdeki kızların arasından sıyrılarak şehzadenin gözdesi olmayı başaran Nurbanu Sultan’ın halvet sahnesi de oldukça dikkat çekti..

Uzun süredir sevişme sahnelerine pek fazla yer vermeyen Muhteşem Yüzyıl’a yeni bir eleştiri gelip gelmeyeceği de merak konusu..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku