Magazin:
O Ses Türkiye Azeri Afet Tuğçe Gendigelen ezdi geçti, Türkan!

O Ses Türkiye'de Tuğçe Gendigelen ile başa çıkılamayacak gibi. Ebru Gündeş, "O Ses Türkiye'de yoluma" dedi, yutkundu., Sustu, ratingler geldi, geldi geldi. Acaba Gendigelen mi? O Ses Türkiye'de yoluma, O Ses Türkiye'de yoluma Tuğçe Gendigelen ile devam etmek istiyorum."

Sevil ve Sevinç veya Özden'i takımlarına almak isteyen var mı? Jüri üyeleri Gökhan, Murat Boz ve Hadise'den ses çıkmadı. Sevil ve Sevinç Azeri ikizler ile Özden gitti. 

TUĞÇE GENDİGELEN BÜKÜLMEZ BİLEK!

O Ses Türkiye'nin son bölümüne Tuğçe Gendigelen'in muhteşem performansı damga vurdu. Tuğçe Gendigelen'in performansına başlamasıyla O Ses Türkiye jürisi, stüdyodakiler ve ekran başındaki izleyiciler kendinden geçti. Tuğçe, O Ses Türkiye şampiyonluğuna göz kırptı.
 

O Ses Türkiye 2013-2014 sezonunun yıldız isimlerinden biri de Tuğçe Gendigelen. Azeri güzeli Gendigelen ilk turdaki süper performansı ile ortalığı birbirine katmıştı. İlk gün performansı ile jüri üyeleri Gökhan, Hadise, Murat Boz ve Ebru Gündeş'i fırıl fırıl döndüren ve seyircileri topluca ayağa kaldıran Tuğce Gendigelen çok özel tarzı ile dikkatleri çekmişti.

OLGUNDAN DAHA OLGUN

Tuğçe Gendigelen Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiyesi'nde bu sezonun en büyük keşiflerinden. Star TV ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye'nin yetiştiridği, keşfettiği yıldızlardan biri olmasına neredeyse kesin gözülye bakılan Tuğce Gendigelen İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisi, Henüz 23 yaşında ve İngilizce, Arapça ve Hintçe şarkılar seslendiriyor. Tuğçe Gendigelen, bu işi sadece güçlü sesine yaslanarak yapmıyor. Onun için estetik son derece önemli. Sahneyi kırk yıllık sanatçılardan çok daha iyi dolduruyor. Jüri Üyelerinden Ebru Gündeş'in tabiri ile "Olgundan daha olgun." Olmuş bu kız. 

GENDİGELEN ÜÇ DİLDE SÖYLEDİ

Tuğçe Gendigelen Hintçe, Arapça ve İngilizce seslendirdiği parçayla jüriyi şaşkına çevirdi. Tuğçe Gendigelen'in muhteşem performansı için ilk dönenler Gökhan ve Murat Boz oldu. Hadise ve Ebru Gündeş de Tuğçe Gendigelen'in muhteşem performansı ile kendilerinden geçti ve daha fazla dayanamyarak döndüler. O Ses Türkiye yarışmacısı Tuğçe Gendigelen performansıyla Murat Boz'a parmak ısırttı. O Ses Türkiye jürisi Tuğçe'yi kendi takımına alabilmek ve ikna etmek için birbirine girdi.
VE DUELLO AKŞAMI
Tuğce Gendigelen garanti rakibini eler. Onun karşısına düşecek olanın vay haline. Tabii, her meyve veren ağacı da taşlıyorlar. Dikkati çeken nokta; Tuğce Gendigelen ilk tur performansı ile ortalığı inletince bilhassa kimi hemcinslerinin tabii hiç de kıskançlık tarafı olmayan tepkilerine hedef oldu.  Tepkilerin içeriğini boşverin. Başarıya alkış. Çalışan kazanır. Çalışan kazansın. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku