Magazin:
O Ses Türkiye Azeri Güzeli Tuğçe Gendigelen full izle

O Ses Türkiye'ye gelen en iyi yarışmacı Tuğçe Gendigelen mi acaba? Öyle bir görüntü var; Tuğçe Gendigelen 2013-2014 sezonunun favorileri arasına girdi ilk performansıyla. 

Tuğçe Gendigelen, müthiş yarışmacı inanılmaz yetenek. 25 yaşında müthiş bir yarışmacı.Onu çok övdüler. Ebru Gündeş hayran kaldı. Bütün salon inledi. Murat Boz'un gözleri fal taşı gibi açıldı. Böyle bir sahne yok. Bu kız çok ünlü olur. Çok büyük bir yetenek. O Ses Türkiye böylesine şuh, böylesine alımlı, böylesine güçlü sesi ile dansını birleştiren bir yarışmacı görmedi. 


Tuğçe Gendigelen O Ses Türkiye 11 Kasım 2013 ile Emre_ee

ACUN ILICALI ÇOK MUTLU

Tuğçe Gendigelen herkesi şok etti. Murat Boz hayran kaldı, Hadise sanki kıskandı, Gökhan her zamanki gibi ağzı açık takip etti. Arapça, İngilizce ve Türkçe olarak üç dilde beste yapan süper bir yarışmacı. Bu akşamki performansını da üç dilde seslendirdi.

Star Tv ekranlarındaki Acun Ilıcalı markası O Ses Türkiye bu yarışmacı ile büyük rating yapar. Bu yarışmacı, neydi ismi; hah Tuğçe Genligelen ratingleri toplar. Azerbaycanlı yarışmacı müthiş. 

MURAT BOZ HAYRANLIK İZHAR ETTİ

Jüri Üyesi Murat Boz, İngilizce öğretmenliği bölümünde okuyan Tuğçe Gendigelen'in kendisini çok etkilediğini belirtti. Dört jüri üyesi de döndü. 

EBRU GÜNDEŞ: ÇOK ETKİLENDİM

Ebru Gündeş ise Tuğçe Gendigelen'in kırk yıllık sanatçı rahatlığı ile dikkat çektiğini belirtti. Ebru Gündeş, böylesine farklı bir yarışmacı ile ilk defa karşı karşıya kaldıklarını söyledi.

ZOR KARAR

Tuğçe Gendigelen için dört jüri üyesi de dönünce karar vermek zor oldu haliyle.Tuğçe, arabesk, türkü, fantezi her türden şarkı söylediğini dile getirdi. Sıradan müzik yapmak istemediğini belirten Tuğçe, kendisini en yukarıya taşıyacak bir isimle çalışmak istediğini belirtti. Hadise, "Bunu herkes yapamaz. Bu sendeki özgüven çok az kişide vardır. Beni seçersen sana bu konuda çok fazla birşeyler katabilirim." dedi. Hadise, ısrarlıydı; "Doğru anda doğru kelimede hareketi yakalayıp bakışları atmak çok önemli." diye konuştu.

MURAT BOZ BAKIŞLARI İLE

Yetmedi, "O güzel saçlarını kendi ellerimle yıkarım." bile dedi. Murat Boz etkileyici bakışlarını kullanmaya çalıştı. Hadise "İlk yıl Murat Boz kazandı, İkinci yıl Mustafa Sandal kazandı, bu yılda ben istiyorum" dedi.

ACUN ILICALI: "MURAT BOZ İLE FOTOĞRAFIN EBRU GÜNDEŞİ LE KARİZMAN OLUR!"

Acun Ilıcalı, Tuğçe'ye şu sözlerle yol gösterdi: "Hadise'yi seçersen eğlenirsin, Murat Boz'u seçersen birlikte çok güzel fotoğrafların olur. Gökhan'ı seçersen zekan gelişir. Ebru Gündeş'i seçersen karizma kazanırsın."

Acun Ilıcalı'nın bu sözleri Ebru Gündeş'in tarafını tutmasına yorumlandı. Acun Ilıcalı, ayrıca "Gökhan'ı seçmen de sempatini arttırabilir." derken, yarışmacının kafasını daha da karıştırmış oldu.

Acun Ilıcalı, dört jürinin de birer cümle söylemesini istedi

Gökhan: Şimdi şöyle birşey var. 

Acun Ilıcalı: Bitti cümle

Nokta koyacam: Senin söylediklerine dayanaraktan...Ayıp olacak hayır söylemeyecem.

Acun Ilıcalı: Söyle lütfen.

Gökhan: Tuğçe'cim ben senin yerinde olsam, başarım var, Ebru Gündeş ile beraber kendimi yüceltirim diye düşünürdüm. Bir cümle, beni seçme!..Kafan daha çok karışacak kimse.

Acun Ilıcalı: Gökhan teşekkürler.

Gökhan: Beni kenara atamazsın.

Ebru Gündeş: Gel şampiyon olalım beraber.

Murat Boz: Gel gündüzle gece olalım.

Gökhan: Damlaya damlaya göl olur!..

Murat Boz: Bir berber, bir berbere bire berber, gel beraber.

Hadise: Değerli bir yarışmacı. Dans, performans, şarkı, ses, duruş, hareketler, provolar, bu konularda sana çok şey verebilirim. 

VE TUĞÇE'NİN KARARI

"Kafamda iki isim var: ilerleyebilmek için, hedefimi gerçekleştirebilmek için, seçimimi söyleyeceğim. Bu yüzden, kararım...

Kalp atışları filan... Ben bu yıl şampiyon olmak istiyorum; bu yüzden Ebru Gündeş diyorum.

 

.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku